2058
2075
عنوان

کدوم از این جورابا برا دخترم بخرم

474 بازدید | 22 پست

برا دوسه ماهگیش تو گرما برا بیرون با پیراهن

من مامان شدم 😋خواب من تعبیر نمیشه مطمعنم😋الهی بحق امام حسین سایه خانوادمو از سرم کم نکن 💚💚مادر من مهربون ترین فرشته روی زمینه❤❤❤  
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

رنگ سفید میخام بلنده یا کوتاهه دخترم ریزه

من مامان شدم 😋خواب من تعبیر نمیشه مطمعنم😋الهی بحق امام حسین سایه خانوادمو از سرم کم نکن 💚💚مادر من مهربون ترین فرشته روی زمینه❤❤❤  
2032

صورتیا ناناسن😚🥰😍

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج

بلنده مناسب بچه ای ک راه میره بنظرم همون اولی رو بگیر

در دل من افتاده عشقت زمین گیر شدم    سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن   مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** دعا کنید امسال بتونیم خونه بخریم واقعا دیگ خسته شدم از این وضعیت  *** عضو کمپین نه ب زندگی با مادرشوهر تو یه حیاط  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  *** 
گرما جوراب نمیخواد.یه پیرهن گوگولی تنش کن با یه پاپوش جیگر. جوراب اخه؟

اخه گفتم همون پیراهن اما پاپوشش بزرگه گفتم بجای پاپوش جوراب یعنی زشته؟ پیراهن و این جورابا

2051
لباسش چه رنگیه؟ 

صورتی و یدونه جین لی

با مادرشوهر ب کجا رسیدی😂😂

میسازم😂