2733
2734
عنوان

این پسره شکاکه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 34 پست

منم مشاورم آقا بود راستش خیلی مودب بود و خودش حد و مرز رو رعایت میکرد اما خب بازم نامتعارف بود از نظرم

چی بگم شاید من اگه نامزدم با یه دختر به هر دلیلی در ارتباط میبود این واکنش رو داشتم

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم خودتون دوس دارین طرف مقابلتون با یه دختر 2-3 سال کوچیکتر مدام خرف بزنه؟

ببخشید عزیزم ولی معمولا تو این موارد خانما حق نظر دادن ندارن نظرم که بدن میگن مریضه همش شک میکنه آخرم که به جایی نمیرسه بعضی آقایون به اسم روشنفکری رل میزنن بعد از ترسشون خانومشونو محدود میکنن

لطفا درخواست دوستی ندین🙂           با افتخار یک کیدرامر😍 (فن لی جونگی اوپا)     زندگی را ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮﺭﻭﻧﻖِ ﻋﻤﺮِ ، ﭼﻨﺪ ﺻﺒﺎﺣﯽ ﮔﺬﺭﺍﺳت💖💖 
2728
میگم خودتون دوس دارین طرف مقابلتون با یه دختر 2-3 سال کوچیکتر مدام خرف بزنه؟

اگر بی منظور باشه اره ... چرا نزنه ...  من حس میکنم دیگ طرز فکرایی مثل این خواستگار من تو جامعه امروزی خیلی جایی نداره و درست نیس .........

تورو قران با این حرفا مغز خودتونو خراب نکنید  عهد بوق نیس که خانوما با اقایون برخورد نداشته با ...

چی میگی؟؟

حالا اگه یه خانومی میگفت شوهرم مشاور دخترا میشه همتون میگفتین جدی تر فک کن و این رفتار بعدن اذیتت میکنه

به امید روزای خوب😍❤🧡💛💚💙💜
چی میگی؟؟ حالا اگه یه خانومی میگفت شوهرم مشاور دخترا میشه همتون میگفتین جدی تر فک کن و این رفتار بع ...

این همه مشاور و استاد کارمند آقا که هرروز با خانما سر و کار دارن اگه روابط در چارچوب خودشون باشه که مشکل نداره اون خانم احتمالا از همسرشون چیزی دیدن که شک کردن🌷

لطفا درخواست دوستی ندین🙂           با افتخار یک کیدرامر😍 (فن لی جونگی اوپا)     زندگی را ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮﺭﻭﻧﻖِ ﻋﻤﺮِ ، ﭼﻨﺪ ﺻﺒﺎﺣﯽ ﮔﺬﺭﺍﺳت💖💖 
ببخشید عزیزم ولی معمولا تو این موارد خانما حق نظر دادن ندارن نظرم که بدن میگن مریضه همش شک میکنه آخر ...

من خودم اوایل نامزدیم خیلییییی مشکل داشتم خیلی زیاد 

اگر بری تو پستام شاید بفهمی از نظر روحی چیا تحمل کردم 

ولی الان تقریبا حدود یکساله 

باهم حرف زدیم. و بهم گفتیم هروقت هرکاری خواسی کنیم قبلش به این فکر کنیم اگر طرف مقابل این کارو کنه واکنشمون چیه؟

من خودم مشاورم 2-3 سال از خودم بزرگتر بود ولی اینو بدون یه ثانیه ارزش نداره بخاطر مشاور ارامش رابطه رو از بین برد 

2738
چی میگی؟؟ حالا اگه یه خانومی میگفت شوهرم مشاور دخترا میشه همتون میگفتین جدی تر فک کن و این رفتار بع ...

نه واقعا خود من شخصا همچین نظری ندارم 

ادمی که قرار باشه خطا بره دست و پاشو هم ببندی خطا میره 

تازه اونی هم که تو قفس باشه و کاری نکنه اسمش نجیب و وفادار نیس

اگه زن و مرد تو اجتماع با هزار نفر برخورد کنن حرف بزنن و حتی بخندن و بیرون برن 

اما حد و مرز خودشون رو بدونن چه اشکالی داره واقعا؟

ادم باید به خودش اعتماد داشته باشه و توی ازدواج به حریم خصوصی طرفش 

ازدواج یعنی اعتماد 

وگرنه قبلش کلی وقت برای بدبین بودن هست

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود
من خودم اوایل نامزدیم خیلییییی مشکل داشتم خیلی زیاد  اگر بری تو پستام شاید بفهمی از نظر روحی چ ...

منم گفتم که فقط با این مورد نمیشه قضاوت کرد ولی خب اگه واقعا یه نفر بددل باشه بعد ازدواج بلاهای بدتری سر خانم میاره حتی ممکنه اجازه نده از خونه خارج بشه چه برسه درس بخونه و متاسفانه میتونه   حرف شما خیلی درسته به شرط اینکه هر دو طرف اینطور باشن نه اینکه خانم همیشه آسیب ببینه انشالله خدا به قلبت آرامش بده عزیز م🌷🌷

2706