2058
2075

چرا اینکار رو میکنن. چرا کسی رسیدگی نمیکنه.لطفا اگر باهام هم عقیده اید مسئولاشو تگ کنید.

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

امروز چرا همه گیر دادن به تبلیغا

آه خداااا جون خسته شدم بس نیست.؟ پس کی منم بچمو بغل میگیرم😔پس کی میخوابونمش روپاهام😔پس کی بهش شیر میدم😔مادر نشدنم داره بدم میکنه خدا جون دارم بد میشم گاهی حتی چشم دیدن حیوون حاملم ندارم😔😔خدایا نذار بد بشم...برای مامان شدنم یه صلوات میدی😘

خب حذف کن تبلیغارو یه بزنامه ای هس دانلود میکنی حذف میشه اونزمانی ک تبلیغا زیاد شد اینجا همه اسم برنامه رو گفتن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2032

ای وای😅

عزیزان ad guard نصب کنین دیگه براتون تبلیغ نمیاد

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16236594173742

منم دوست ندارم چشممو اذیت میکنه چون اکثرا محرک هستن 

امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ از امروز تصمیم گرفتم هیچ موقع هیچ موقع با هیچ کسی دعوا نکنم و بی احترامی ممنوع ، این یه قانون تو زندگی منه ، احترام به دیگران احترام به شخصیت خودمه ، احترام میذارم و آروم صحبت میکنم ، هیچکسی صدای بلند منو نمیشنوه ، من رؤیام بهترین ورژن شخصیت خودم.

چشمهای من انقدردردمیکنه وقتی مییام اینجاهی گوشیمم هنگ میکنه 

خدامیشه به منم بچه بدی 😢خدایاخیلی دوست دارم 😢نوکرتم خدا😢خداببخش اگه بدم😢نازایی امتحان سختیه برامن😢خدا بخدا من آدم این امتحان سخت نیستم 😢نگیراین امتحانو ازمن 😢5سال نازایی برامن زیاده😢خداقول میدم همیشه شاکرنعمت هات باشم 😢اصلابچه ندادی بازم شکرگذارم واسه بچه ای که ندادی ولی میخوای بدی😢چقدروجودم آغوش گرمت روکم داره خدا😢فقط میگم شرمنده اگه بدم شرمنده😢😢😢😢😢😢
2051
امروز چرا همه گیر دادن به تبلیغا

چون یه تبلیغ چهارتایی دیگه بین کامنتا اضافه شده 

🌺 خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡
از اینا نصب کن

سلام

برا هواوی هم جواب میده ؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم باید جوری زندگی کنه که تهش تو نماز میت ۳ مرتبه اللهم انا لانعلم منه الا خیرا نصیبش بشه نه اینکه ۹  مرتبه براش بخونن عفوک عفوک عفوک...

من هیچ تبلیغی ندارم

💎دنیا هستم💎  عقاب هیچ وقت دنبال  حشره  برای شکار نمیره  ( اهداف بزرگ داشته باش) به آدمای بیخود بها ندید اینا پرو بال بگیرن باباشونم نمی‌شناسن!! وقتی شیرها قبولت دارن، ثابت کردن خودت به سگ ها کار احمقانه ایه... ولی حداقل نیم مثقال از چیزی باشید که ادعاشون دارین......لینک چالش گفتینو  دو نفره چیکا کپی کن بزار گوگل برات باز میشه    http://goftino.com/c/NIryiS                         https://harfeto.timefriend.net/16241900525752
1718