2058
2075

من ازدواج اولم 4سال عقد بودم جدا شدم

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
من ازدواج اولم 4سال عقد بودم جدا شدم

ازدواج دومت بهتر از اولیست الان خوشبختی؟

اسمم ریحانه ست .من یه دختر دلشکسته ام برای هرکی که بخواد با دلشکسته ام صلوات میفرستم میشه برام دعا کنین و یک صلوات بفرستین که یه روز بیام بگم من دیگه یه دختر دلشکسته نیستم و حالم خوبه🙃💔خدایا من را آنی و کمتر از آنی به خودم وامگذار🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚کمکم کن امام رضا 💚دوست دارم خدای من
2050

دوماه عقد بودیم.

چون دوسش نداشتم و از اولشم با اجبار بود خودشم میدونست.

عوض شده بود ک دوباره شوهرم دادن دیگ ملاکی ندارم تو زندگی😶

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدنو این همه مردن...  
یه سال عقد بودم جدا شدیم کلا به هم نمیخوردیم. الانم باز ازدواج کردم خداروشکر همه چی خوبه

چند سال بعد از جدا شدنت ازدواج کردی

اسمم ریحانه ست .من یه دختر دلشکسته ام برای هرکی که بخواد با دلشکسته ام صلوات میفرستم میشه برام دعا کنین و یک صلوات بفرستین که یه روز بیام بگم من دیگه یه دختر دلشکسته نیستم و حالم خوبه🙃💔خدایا من را آنی و کمتر از آنی به خودم وامگذار🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚کمکم کن امام رضا 💚دوست دارم خدای من
2082

من دارم جدا میشم حالم خوب نیست

ازدواج دومت بهتر از اولیست الان خوشبختی؟

آره خدارو شکر خیلی

با اینکه هر دو ازدواجم به اجبار خانواده بود ولی از این یکی راضی ام

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

۹ ماه بودیم

اما جداییم ۴ سال طول کشید 

الان حدود ۸ و ۹ ماهی میشه

خیلی عوض شده

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
1718