2733
2734

سلام 

خودم از این ختم قبل ها نتیجه دیدم الان برای گرفتاریم دارم مجدد شرو میکنم گفتم جمع بشیم و همه با هم انجامش بدیم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6476908/گرفتارا-مشکل-دارا-حاجت-دارا-بیاید-40روزه-ختم-سوره-حشر?page=1

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

من همیشه نگاهم ب دستای خداستتو هر موقعیت 

و معجزه میکنه 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
من همیشه نگاهم ب دستای خداستتو هر موقعیت  و معجزه میکنه

تنها پشت و پناهمونه 😍😍💚👌🙏🙏🙏

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله تعریفش شنیدم چون اسما الهی در این سوره هست  ختم زمان خاصی دارد یا هر ساعت روز میشه ؟

نه تو هر ساعت از روز میشه 

از روزی که تعداد تکمیل بشه شرو میکنیم اما تایم خاصی نداره

من خداروشکر خیلی گرفتار نیستم ولی واسه هر کاریم توکلم بخداست و امیدوارم خدا نگاهشو ازمون برنگردونه&n ...

انشالله هرگز گرفتار نشید 🙏😍 

2738

من ختم رو برداشتم اما حاجت نگرفتم...امیدوارم شما بگیرید

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
من در هر حالتی سعی میکنم فقط امیدم بخدا باشه من هستم

برای ختم هستید 

بزنید رو تاپیک بیاید اونجا اعلام کنید 🙏🙏🙏

من گرفتاری زیاد دارم ولی متاسفانه اعتقاد ندارم به اینکه ۴۰ روز یه ایه بخونی و مشکلاتت حل بشه ۴۰ روز ...

باید با اعتقاد باشه 

و بله ممکنه حل نشه 

ما سعی در داد و ستد با خدا نداریم 

امیدواریم لااقل با این روشها ذهنیت و آگاهیمون بیشتر و بازتر بشه شایدخدا یک راه برامون گذاشت و به سبب این آیات تونستیم ببینیم اون راههارو 

من ختم رو برداشتم اما حاجت نگرفتم...امیدوارم شما بگیرید

انشالله 

من جهارسال قبل جواب گرفتم 

امیدوارم این بار هم همه عزیزان حاجت بگیرند

من پریروز ختم حشر تموم کردم 😢دنبال ختم بودم تاپیکت دیدم برای شفای بیمارختمی سراغ ندارید من بخونم؟

مختص بیمار نمیدونم 

اما صد مرتبه دعای مقاتل بن سلیمان خیلی مجربه 

ختم سوره حمد برای شفا 

ختم صلوات هدیه به امام سجاد 

2706