2058
2075
عنوان

جهیزیه سرکاری

591 بازدید | 46 پست

دیدید؟  حالا هی برای تاپیک خیانت و فلان غصه بخورید بخدا نصف شون الکیه :/// فقط میخوان پربازدید شن  دیگ من عمرا چیزیو باور کنم :/ هدف شون چیه واقعا میخوان اعصاب مارو بهم بریزن  

میشه خلاصه تعریف کنی از اول 🔫🐴

تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

سرکاری بود؟ 

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 

اون جهیزیه الکی بود؟

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2032
2064
گفت بیاید عکس جهیزیه م فلان همه رفتیم عکس فرستاد نگو همش نتی بوده :/ بعد گفت دلم گرفته بود جهیزیه ند ...

لینک بده

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
عزیزم خوبی؟خوردنتا😅

خوبم عزیزم عیب نداره نوش جونشون😬

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔.