2726
عنوان

مجبورم کرده بین خودم و بچه ها یکی رو انتخاب کنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 67 پست
خوب ده ساعت تو راهیم بالاخره ادم صد در صد که مطمین نیست ! بعد خیلی بی فرهنگیه پاشم برم مسافرت تو این ...

ببین اگر رعایت کنی هیچی نمیشه 

فامیلای ما از روز اول کرونا ۱۰۰ بار سفر طولانی رفتن خداروشکر سالمن ، واقعا کرونا پیچیدس

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا دلم به رفتن نیست با اینکه مامان بابام گفتن زندگیتو‌خراب نکن برو امید به خدا ولی اصلا نمیتونم&nb ...

خب پس به نظرم اگه بی منطق باشه دعوا درس میشه.دارو امام کاظم رو بخورین و برید

دوستت دارم خدا💞
برو ادم نمیتونه تا ابد هیچ جا نره ولی بایذ طرز زندگیش تغییر بده

ولی حرف کادر درمان این نیست

منم الان شاید خیلی وقته نه خانواده خودم رو تونسم ببینم نه خانواده شوهرم چون من تو یه شهر  دیگه زندگی میکنم نمیرم چون این حرف شما غلطه باید نرفت و رعایت کرد تا به امید خدا تموم بشه

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2728
 مجوز گرفته بدبختی

به چه بهانه؟

بهانه کار؟ 

😐

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
ولی حرف کادر درمان این نیست منم الان شاید خیلی وقته نه خانواده خودم رو تونسم ببینم نه خانواده شوهرم ...

منم با شما موافقم چرا باید الکی ریسک کنیم سر زندگی مون یه درصد شاید بگیریم بعد دوتا بچه بی مادر بهتره یا یه مدت دندون سر جگر گذاشتن!

ولی حرف کادر درمان این نیست منم الان شاید خیلی وقته نه خانواده خودم رو تونسم ببینم نه خانواده شوهرم ...

اره میگن نمیشه بری ولی میشه نماز عید فطر بر گزار بشه میشه انتخابات برگزار بشه و... ادم باید طرز زندگیش تغییر بده نمیتونیم مثل قدیم بریم و بیایم ولی میتونیم رعایت کنیم... میتونیم با ماشین خودمون بریم یک شهر دیگه و فقط از فضاهای بازش ایتفاده کنیم مثلا جاهای خوش اب و هواش.. میتونیم جاهای خوش اب و هوای شهر خودمون با اعضای خانواده خودمون بریم... خیلی ها مشملشون اینه گله ای جمع میشن میرن بیرون شهر انگار نه انگار ک اینا هرمدوم از یک خانواده هستن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
خوب ده ساعت تو راهیم بالاخره ادم صد در صد که مطمین نیست ! بعد خیلی بی فرهنگیه پاشم برم مسافرت تو این ...

ببخشیدا بخاطر اینکه سفر بی فرهنگیه الان میخوای زندگیتو خراب کنی؟ چقد سخت میگیری 

حس میکنم کرونا بهونه س و از چیز دیگه ای نمیخوای بری 

🌺اللهم صل علی محمد و آل محمد🌺
ببخشیدا بخاطر اینکه سفر بی فرهنگیه الان میخوای زندگیتو خراب کنی؟ چقد سخت میگیری  حس میکنم کرون ...

ببین مجبور بشم که میرم ولی واقعا دلم نمیخواد تو این شرایط سفر برم چون هرچی هم رعایت کنیم بازم ریسکش بالاس 

به خدا همین طوره به یک چیزی که پیله کنه ول نمیکنه

عین شوهر من الان یه ماهه میگه فلان روز میریم‌مسافرست هر چند خونه دوستش هست و همه چی میخوایم از خونه ببریم منم دوست ندارم برم تو راه خیلی اذیت میشم‌با بچه کوچیک ؛میگم من ک نگفتم بریم یانه میگ میریم 

خب پس به نظرم اگه بی منطق باشه دعوا درس میشه.دارو امام کاظم رو بخورین و برید

خیلی بد مزه س🤢یبار مامانم به خوردم داد پودرش پرید تو گلوم داشتم خفه میشدم از چشما و گوشام و بینی انگار میخواست بیاد بیرون

🌺اللهم صل علی محمد و آل محمد🌺
2706