1874
2079
عنوان

مجبورم کرده بین خودم و بچه ها یکی رو انتخاب کنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 67 پست

وا مگه واجبه واسش سفر؟

اصلا مگه سفر با این همه استرس خوش میگذره؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

برو تا به اگر خدا قبول کنه جریمه بشه 😐

والو 

ولی امیدوارم صحیح و سالم برگردید 🌹

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

ببخشیدا ولی بعضیا معلوم نیست ازدواج کردن یا اسیر گرفتن😕

لطفا درخواست دوستی ندین🙂           با افتخار یک کیدرامر😍 (فن لی جونگی اوپا)     زندگی را ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮﺭﻭﻧﻖِ ﻋﻤﺮِ ، ﭼﻨﺪ ﺻﺒﺎﺣﯽ ﮔﺬﺭﺍﺳت💖💖 
من اگه بدونم جایی که میرم ویلا شخصیه و دربست حتما میرم کرونا هست و باید باهاش زندگی کرد

عاشق امضات شدم 

مطمعا باش خوش هیکل ترین آدم دنیا میشی سخت تلاش کن منم خیلی چاق بودم اما الان خوبم 

ایشالا خوش هیکل ترین بشی

2032
خوب ده ساعت تو راهیم بالاخره ادم صد در صد که مطمین نیست ! بعد خیلی بی فرهنگیه پاشم برم مسافرت تو این ...

ببین اگر رعایت کنی هیچی نمیشه 

فامیلای ما از روز اول کرونا ۱۰۰ بار سفر طولانی رفتن خداروشکر سالمن ، واقعا کرونا پیچیدس

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
اصلا دلم به رفتن نیست با اینکه مامان بابام گفتن زندگیتو‌خراب نکن برو امید به خدا ولی اصلا نمیتونم&nb ...

خب پس به نظرم اگه بی منطق باشه دعوا درس میشه.دارو امام کاظم رو بخورین و برید

خدایا جهنمت اون دنیاست.چرا من الان میسوزم  من ازاول اینقد تلخ نبودم،هرچی گذشت ادماتلخترم کردن  
برو ادم نمیتونه تا ابد هیچ جا نره ولی بایذ طرز زندگیش تغییر بده

ولی حرف کادر درمان این نیست

منم الان شاید خیلی وقته نه خانواده خودم رو تونسم ببینم نه خانواده شوهرم چون من تو یه شهر  دیگه زندگی میکنم نمیرم چون این حرف شما غلطه باید نرفت و رعایت کرد تا به امید خدا تموم بشه

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2064
 مجوز گرفته بدبختی

به چه بهانه؟

بهانه کار؟ 

😐

ولی حرف کادر درمان این نیست منم الان شاید خیلی وقته نه خانواده خودم رو تونسم ببینم نه خانواده شوهرم ...

منم با شما موافقم چرا باید الکی ریسک کنیم سر زندگی مون یه درصد شاید بگیریم بعد دوتا بچه بی مادر بهتره یا یه مدت دندون سر جگر گذاشتن!

ولی حرف کادر درمان این نیست منم الان شاید خیلی وقته نه خانواده خودم رو تونسم ببینم نه خانواده شوهرم ...

اره میگن نمیشه بری ولی میشه نماز عید فطر بر گزار بشه میشه انتخابات برگزار بشه و... ادم باید طرز زندگیش تغییر بده نمیتونیم مثل قدیم بریم و بیایم ولی میتونیم رعایت کنیم... میتونیم با ماشین خودمون بریم یک شهر دیگه و فقط از فضاهای بازش ایتفاده کنیم مثلا جاهای خوش اب و هواش.. میتونیم جاهای خوش اب و هوای شهر خودمون با اعضای خانواده خودمون بریم... خیلی ها مشملشون اینه گله ای جمع میشن میرن بیرون شهر انگار نه انگار ک اینا هرمدوم از یک خانواده هستن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن...