2058
2075

مشکی اگه با لاک و بدون جورابی صورتی

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

مشکی به همه لباسا میاد

میشه واسه ظهور امام زمانمون ی صلوات بفرستی از حال من نپرس که دیوانه‌تر شدم*از حال و  روز تو چه خبر؟ عاقلی هنوز!؟ بیدار مانده ام که تو رامثنوی کنم*آسوده تر بخواب عزیز دلی هنوز
2050

ساعت ۱۲ برگردی .....😶😶😶

من دلم پیر شد برنگشتی....موهام سفید شد برنگشتی.....دلم اسیر شد برنگشتی .....اون همه عشق چی شد ......................................توی شهر ما یه داستان قدیمی هست که می‌گه روح آدم هرشب پیش معشوقش می‌ره و موقع برگشت اگه جسمت لایقش باشه، از اون دیدار یه خاطره برمی‌داره......https://harfeto.timefriend.net/16239600380334

مشکیو کرم البته کرم رنگ پاس جالب نیس

مشکیش عالیه

.یکی بهم گفت :میری بهشت؟گفتم : نه اونجا فقط جای مادرمه گفت: نمیخای کنار مادرت باشی؟گفتم: این دنیاشو ازش گرفتم نمیخوام تو بهشتم شب و روز حواسش به من باشه ،،کاش ...یه روز مادرم واسه خودش زندگی کنه 🌸🧚‍♀️                                   میخوام از خودم دختری بسازم ک نبودنتو حس نکنه میخوام دل تنگت نشم میخوام فراموش کنم اما دلم تنگته دل که نمیفهمه ...خدایاخودت میدونی دیگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2064

چند؟

.یکی بهم گفت :میری بهشت؟گفتم : نه اونجا فقط جای مادرمه گفت: نمیخای کنار مادرت باشی؟گفتم: این دنیاشو ازش گرفتم نمیخوام تو بهشتم شب و روز حواسش به من باشه ،،کاش ...یه روز مادرم واسه خودش زندگی کنه 🌸🧚‍♀️                                   میخوام از خودم دختری بسازم ک نبودنتو حس نکنه میخوام دل تنگت نشم میخوام فراموش کنم اما دلم تنگته دل که نمیفهمه ...خدایاخودت میدونی دیگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌