2058
2079

گرمز🥰

🖋▪︎ز همه دست کشیدم ک تو باشی همه ام◇با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد🗝🧩#نَفَسی.فَداکَ.یاحُسِین°تا اینجاش ک ما اشتباه کردیم ب خیلیا گفتیم رفیق ب بعضی هاشون پرواز کردن یاد دادیم؛پرواز کردن از اون بالا ریدن سرمون،'البته ب چپم' آدما ب اندازه کمبوداشون بقیع رو آزار میدن• ☠°شدیم مث الکل؛هرکی رو تحویل میگیریم سرش گیج میرع،کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشع☠•دنیا تموم میشع،تو میمونی و ی پل و خدای خودت¤      •میدونی چیه.....هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن و فقط ی هدف دارن.....انگشت نما کردنت و با هر دروغی🖖.                                            ●مگ‌کلاغ میتونه ادا عقابو درارع•                   ○اگ‌ میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون‌تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم وگرنه چنان جوابی بهت میدم ک خودت خودتو خفه کنی نفلع▪︎          #تَک_مارالِتما               https://harfeto.timefriend.net/16236607190217                 #هیس🤫                   ■ای دیم‌ از رو ایشونه ن کس دیگ @نیکا_گل_من
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

مشکی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                                                                                                                                       🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2050
2064