2726
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست

یه دقیقه میای تو سایت حالت عوض شده دور باشی از محیط منفی 

ادمایی مث تو بخاطر پربازدید حال ادمو با دروغاشون خراب میکنن 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الکی بابا  عکساشم ک نتیه  خودشم قبلا میگف چندین ماهه رفته خونه خودش

یعنی اون حرفاش هم باورت میشه 🤔 من اصلا دیگه به هیچ حرفی که بزنن چنین اشخاصی اعتماد ندارم 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2728
چوپان دروغگو که میگن یعنی همین😑 از کجا معلوم ازدواجت دروغ نبوده باشه  یادمه سنت خیلی کم بود&n ...

اره ۱۷ اگ یادت باشه هم گفته بودم جهاز ندارم

پس اگ ترسی داشتم الان نمیزاشتم

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨

بچه ها چه فرقی میکنه مال خودش باشن یا از نت گرفته باشه 

مگه میخوایم بریم خونش تو ظرفاش غذا بخوریم یا رو مبلاش بشینیم 

بزار تو دنیای مجازی خوش باشه 

استارتر برات آرزو میکنم به بهترین ها برسی این عکسا که چیزی نبودن؛ چیزای بیشتر و بهتر از خدا بخواه

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
بچه ها چه فرقی میکنه مال خودش باشن یا از نت گرفته باشه  مگه میخوایم بریم خونش تو ظرفاش غذا بخو ...

ببین عزیزم بخداع من عقدع ندارم

ولی خووووب نیس عکس جهازاشونو میزارننن

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨
بچه ها شاید بعضیا جهاز ندارن؟

الان خواستی گندتو جمعش کنی بدترش کردی که

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
اره ۱۷ اگ یادت باشه هم گفته بودم جهاز ندارم پس اگ ترسی داشتم الان نمیزاشتم

هر چی 

ببخشید اینو میگم اما با این حق الناسی که گردنت میوفته توقع جهاز نداشته باش 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
بخداع بچه‌ها قصدم این بود زیاد شیم بگم بدع نزارید اونایی ندارم هستن بینمون دلشون میگیرن میبینن

خیلی خیلی خیلی.. نمییدونم چی بگم،زشته براتون از این کارا نکنید،حالا مثلا فهمیدی لو رفتی خواستی لاپوشونی کنی خجالت بکش

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706