2726
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اشتباه کردم از اول قبول کردم همسرم بچه آخره پدر شوهرمم فوت شده .... وای نمیدونی خیلی کلافه ام 

اووو سخت نگیر،منم مثل توام حتی هنوز جهیزیه ام از جعبه بیرون نیوردم،ولی تا همیشه که اینطور نمیمونه بلاخره یه روز مستقل میشی برا خودت

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

حالا میشه یکی جواب منو بده 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
بخداع بچه‌ها قصدم این بود زیاد شیم بگم بدع نزارید اونایی ندارم هستن بینمون دلشون میگیرن میبینن

حداقل اونایب ک میزارن دروغ‌نمیگن 

چی‌توی این پربازدید هس اخه یکی بگه مدال میدن 

جمعش کن 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
انشالله هر چه زود تری بری خونه زندگیت عزیزم نامزدی واقعا سخته 

❤❤❤مزخرف ترینه🤭

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍

حالا یکی میگ من اصلا خوشم نمیاد باید عوضشون کنم

حالا این ماییم ک ب همونام راضی هستیم ک نداریم

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨
2706