عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست
بچه ها اگ از ویزی خوشتون نیومد بم بگین عوضشون کنم🙁🙁🙁

یعنی واقعااا ماخوشم نیاد عوض میکنی🤔🤔

چه لارج 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
مال ماهم سفیده...بالاخره هررنگی که با شه کثیف میشه...ولی باسفید زودتر کثیفیش توچشم میزنه گاهی اونم ا ...

اره سفید رنگیه هیچوقتم قدیمی نمیشه یا دلو نمیزنه خیلی هم شیکه

خونه مامانم کرم قهوه ای هستن بازم خیلی کثیف میشه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای وای وای اسی 

@نی_نی_یار_5    هیچوقت تگ نمیکردم ولی دیگ‌شورشو‌در اوردین 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
وای وای وای اسی  @نی_نی_یار_5    هیچوقت تگ نمیکردم ولی دیگ‌شورشو‌در اوردین

عصبی شدی..واقعا اگه سرکاری باشه خیلی بده

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
ن من الان تقریبا دوساله زدم اگ روزی ی بار دستمال بکشی کثیف نمیشه بعدشم الان دختر خالم رنگ تیره زده آ ...

اره دقیقا رنگی که منم دوسدارم بزنم سفیدو قهوه ای روشن خیلی خوشگلههه😍😭

احتمالا سفید بزنم عیبی ندارع یکم بیشتر تمیز میکنم ولی دیگه دلمو نمیزنه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2706