2733
2739
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست

همه چیزت خوشگله موبارکت باشه خوشبخت بشی😍

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینم سرویس چینی منه ..برای ده سال میشه..الان دوتا بچه دارم

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
برام مهمه تمیزی ،وسواس ندارم ولی خیلی بدم میاد کابینتی چیزی کثیف باشع ،زن داییم دو ساله سفید کرده کا ...

خوب پس بزن

منم وسواس ندارم ولی تا بحال خونه و آشپزخونه ام کثیف و بهم ریخته نبوده 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2738
نظر خودت مهمه  اما از نظر من سفید خالی هم زیاد خوب نیست  حالا باز سلیقه ایه

سفید خالی نه سفید قهوه ای روشن، زن داییم زده بود خیلی خوشگل شده

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
اینم سرویس چینی منه ..برای ده سال میشه..الان دوتا بچه دارم

وای 😍 این واسه الانم قشنگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40