2058
2079
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 17978 بازدید | 417 پست
بچه ها همش نتی سرکاریه

چجوری میزنین عکس میاد بالا؟؟؟

بعضی از کاربرا اینقد عقده دارن ک میان اینجا خودشونو خالی کنن اونا همشون دایورتن😉🤪😛ی عده هم هستن با عکس های بیخودشون میرین.ن  توی تاپیک طرف😡😤😤😡آآآآهای باتوهستم قبل اینکه ریپ بزنی مطمئن شو بتونی با من بگیری🙆‍♀️🙆‍♀️
 عقدع ندارم 

مشخصه اینقدر ضجه زدی و اشک ریختی با چندتا عکس جهیزیه ک نتونستی هضم کنی😊

از فردا برو پاساژها و فروشگاهها و بلتدبلند گریه کن و صورت خودتو چنگ بزن بلکه تخلیه بشی

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من💕دل من داند و من دانم و دل داند و من💕
اخه خونه مامانم کرم قهوه ایه بازم خیلی کثیف میشه خیلی هم معلومه که کثیفه

ببین شاید خونه مامانت جنس کابینت ام دی اف  و یا فلز هستش.  آخه های گلاس چرک نمیگیره یا اگرم بگیره  با یه دستمال مرطوب سریع پاک میشه

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

یه دقیقه میای تو سایت حالت عوض شده دور باشی از محیط منفی 

ادمایی مث تو بخاطر پربازدید حال ادمو با دروغاشون خراب میکنن 

یجوری همش خوابم‌میاد.. انگار بجای خون `دوغ تو رگامه                                    °●°...........امروز بودی هستم نبودی فردا تضمین نمیدم بشناسمت"❥︎••••‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌    تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
الکی بابا  عکساشم ک نتیه  خودشم قبلا میگف چندین ماهه رفته خونه خودش

یعنی اون حرفاش هم باورت میشه 🤔 من اصلا دیگه به هیچ حرفی که بزنن چنین اشخاصی اعتماد ندارم 

حالا درسته ما زشتیم ولی وقتی صورتمونو میشوریم مژه و اَبرومون سرجاشه 😐
2032
چوپان دروغگو که میگن یعنی همین😑 از کجا معلوم ازدواجت دروغ نبوده باشه  یادمه سنت خیلی کم بود&n ...

اره ۱۷ اگ یادت باشه هم گفته بودم جهاز ندارم

پس اگ ترسی داشتم الان نمیزاشتم

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨

بچه ها چه فرقی میکنه مال خودش باشن یا از نت گرفته باشه 

مگه میخوایم بریم خونش تو ظرفاش غذا بخوریم یا رو مبلاش بشینیم 

بزار تو دنیای مجازی خوش باشه 

استارتر برات آرزو میکنم به بهترین ها برسی این عکسا که چیزی نبودن؛ چیزای بیشتر و بهتر از خدا بخواه

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
بچه ها چه فرقی میکنه مال خودش باشن یا از نت گرفته باشه  مگه میخوایم بریم خونش تو ظرفاش غذا بخو ...

ببین عزیزم بخداع من عقدع ندارم

ولی خووووب نیس عکس جهازاشونو میزارننن

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨
اینم کابینتامه .تازه زدیم

چقدر شد هزینه کابینت ها منم میخوام عوض  کنم سفید طوسی بزنم اشپزخونه ام ۱۲ متره

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد ۵ سالگی دختر گلم و  یک سالگی پسرم  هست (خدایا مواظب  عزیزانم  باش )
بچه ها شاید بعضیا جهاز ندارن؟

الان خواستی گندتو جمعش کنی بدترش کردی که

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2051
اره ۱۷ اگ یادت باشه هم گفته بودم جهاز ندارم پس اگ ترسی داشتم الان نمیزاشتم

هر چی 

ببخشید اینو میگم اما با این حق الناسی که گردنت میوفته توقع جهاز نداشته باش 

حالا درسته ما زشتیم ولی وقتی صورتمونو میشوریم مژه و اَبرومون سرجاشه 😐
بخداع بچه‌ها قصدم این بود زیاد شیم بگم بدع نزارید اونایی ندارم هستن بینمون دلشون میگیرن میبینن

خیلی خیلی خیلی.. نمییدونم چی بگم،زشته براتون از این کارا نکنید،حالا مثلا فهمیدی لو رفتی خواستی لاپوشونی کنی خجالت بکش

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد لبخندی زد و گفت :موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم . دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم ، دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم . دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم . دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای :اهدافم،رویاهایم،ایده هایم وسرنوشتم.....روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم ، روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد . هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد . نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.,,,,ژوان وایس,,,,
@نی_نی_یار_5     تاپیک سرکاریه اوکی؟ شاید واقعا آخرش میخاس یه نتیجع گیری کنه توهین ...

کاربری دوم استارتر هم کشف شد

خدایی چتدسالته کوچولو

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من💕دل من داند و من دانم و دل داند و من💕
1718