1874
2079

بگین🙂🙂🙂🙂

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

روبیکا

بد به خوب تبدیل می شود(سوروس اسنیپ)                 دشمن به دوست(دراکو مالفوی)                                  پادشاه تاریکی به خاک(لرد ولدمورت)                          مادر به سوپر مادر(خانم ویزلی)                                   دوست به شوهر(هرمیون و رون)                                 پسر به مرد(هری پاتر)                                              احمق به قهرمان(نویل لانگ باتم)                                                و کـــتــاب بـه افـسـانـه🖐🏻🙂                                 یک پاترهد هستم❤
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

من فیسبوک مسنجر دارم که فیلتره ولی برای ارتباط با چند تا از آشناهای خارج از ایرانه چون دوست و آشنا های اینجا خیلی کم فیسبوک دارن

این کاربری در تاریخ ۹۹/۲/۲۱ به بنده واگذار شده و خب قاعدتا پست ها و تاپیک های بنده با موارد قبل از این تاریخ مرتبط نیست. لا طاقة لنا.

اینستاگرام

لایکی

سروش

ایتا

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج
2050
روبیکا

ازاینستا بیشتر نت میخوره😂😐

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
عشقت قاتلیه واسه خودش😨😂😂😂😂

🤧🤧🤧

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
2051