2726
منظورت صمغ عربی هست آره  اگه همونه من دو ساله خودم استفاده میکنم عالیه راضیم

آره آره همونه

من گرفتم بلد نیستم استفاده کنم

میزارم تو ظرف بعد میزارمش تو آب گرم، استفاده که میکنم موهارو نمیگیره

چیکار کنم؟

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
آره آره همونه من گرفتم بلد نیستم استفاده کنم میزارم تو ظرف بعد میزارمش تو آب گرم، استفاده که میکنم ...

نههههههههههههههههههههههههههه کسی گرم نمیکنه ای وای بر تو دختر زود توبه کن،😬🙃🙄😐 ..عزیزم صمغ عربی مثل آدامس میذاری روی موها میکنیش تامام شد ....اصلا پد لازم نیستت

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نههههههههههههههههههههههههههه کسی گرم نمیکنه ای وای بر تو دختر زود توبه کن،😬🙃🙄😐 ..عزیزم صمغ عربی ...

🤣🤣🤣🤣🤣روش نوشته بود خو

وای منم چقدر انتظار میکشیدم خشک شده🤣🤣🤣🤦

🤣🤣🤣🤣🤣روش نوشته بود خو وای منم چقدر انتظار میکشیدم خشک شده🤣🤣🤣🤦

نکنه موم گرفتی ؟؟؟ اگه روش نوشته گرم کنی موم هست درسته باید گرم بشه بعد بزنی روموها پد بذاری بعد بکنیش.....اما ....ولی .....👇👇👇

صمغ عربی با موم فرق داره ؟؟؟صمغ نیازی به گرم نداره فقط یکم بردار بچسپون رو موها بکنش تامام 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2728
نکنه موم گرفتی ؟؟؟ اگه روش نوشته گرم کنی موم هست درسته باید گرم بشه بعد بزنی روموها پد بذاری بعد بکن ...

اینه😶😶 الان چی هست 

اینه😶😶 الان چی هست 

من اینو ندیدم چی بگم والا نمی‌دونم...

توضیحاتش بخون اگه گفته نیاز به گرم و پد هست موم هست..‌.

صمغ عربی من میخرم توی ظرف کوچولو ۲۵۰گرمی هست ظرفشم شفاف است چند رنگ مختلف دارن البته رنگ‌اش مهم نیستا ..بعد اندازه ی گردو صمغ بردار بچسپون رو موها بکنش دوباره همونو بذار رو موها بکنش تا چسبندگی داره میشه استفاده کرد خیلی خوبه کثیف کاری نداره ...

اگه تلگرام داری عکس صمغ و اموشش کلیپ شو بفرستم ببین

من اینو ندیدم چی بگم والا نمی‌دونم... توضیحاتش بخون اگه گفته نیاز به گرم و پد هست موم هست..‌. صمغ ...

آها

آره دارم ممنون میشم

آها آره دارم ممنون میشم

خصوصی بیا آیدیم بدم