2058
2075

من قدیما بدای سیبل استفاده کردم وقتی در میومد موها خشن درمیومد و چنگی بدل نمیزد فقط اگر استفاده کردی بعدش حتما کمپرس یخ اون قسمت بزار چون الان هوا گرمه عرقرجوش میشی

اگردوستداری تو زندگیت معجزه بشه😊😊💚💚💚حتما کتاب"سلام برابراهیم"بخون عاشقش میشی🌹🌹💚💜💚💜😍😍😍🙏🙏🙏
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2064
2032
من برای صورت استفاده میکنم پشت لبم رو خیلی میسوزونه ولی برای جاهای دیگر صورت خوبه

پشت لب رو باید زودتر بشوری

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
موم سرد چطور؟ کسی بلده یادم بده طرز استفادشو ؟

منظورت صمغ عربی هست آره 

اگه همونه من دو ساله خودم استفاده میکنم عالیه راضیم 

👈👈برای ،👈👈👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 برای رفع و پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها                  کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید💪💪👊👊✌️✌️👍👍👏👏🙋🙋😎😎.                                                                     جواب و سوال .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...             
2081
منظورت صمغ عربی هست آره  اگه همونه من دو ساله خودم استفاده میکنم عالیه راضیم

آره آره همونه

من گرفتم بلد نیستم استفاده کنم

میزارم تو ظرف بعد میزارمش تو آب گرم، استفاده که میکنم موهارو نمیگیره

چیکار کنم؟

آره آره همونه من گرفتم بلد نیستم استفاده کنم میزارم تو ظرف بعد میزارمش تو آب گرم، استفاده که میکنم ...

نههههههههههههههههههههههههههه کسی گرم نمیکنه ای وای بر تو دختر زود توبه کن،😬🙃🙄😐 ..عزیزم صمغ عربی مثل آدامس میذاری روی موها میکنیش تامام شد ....اصلا پد لازم نیستت

👈👈برای ،👈👈👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 برای رفع و پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها                  کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید💪💪👊👊✌️✌️👍👍👏👏🙋🙋😎😎.                                                                     جواب و سوال .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...             
نههههههههههههههههههههههههههه کسی گرم نمیکنه ای وای بر تو دختر زود توبه کن،😬🙃🙄😐 ..عزیزم صمغ عربی ...

🤣🤣🤣🤣🤣روش نوشته بود خو

وای منم چقدر انتظار میکشیدم خشک شده🤣🤣🤣🤦

🤣🤣🤣🤣🤣روش نوشته بود خو وای منم چقدر انتظار میکشیدم خشک شده🤣🤣🤣🤦

نکنه موم گرفتی ؟؟؟ اگه روش نوشته گرم کنی موم هست درسته باید گرم بشه بعد بزنی روموها پد بذاری بعد بکنیش.....اما ....ولی .....👇👇👇

صمغ عربی با موم فرق داره ؟؟؟صمغ نیازی به گرم نداره فقط یکم بردار بچسپون رو موها بکنش تامام 

1718