2726
15 پوششم اصلا بد نیس  کلا ربطی به پوشش نداره

خوب خیلی جوونی به این مربوطه یه مدت با بزرگترا این ور و اون ور برو تا سنت یه مقدار بیشتر بشه .اونا چون متوجه سنت میشن میدونن دفاع نداری یا میترسی مزاحم میشن

پنجه  بکس و چیزای دیگه چاره کارت نیست

صبر و کمک بزرگترا چاره ت هست

ما هم این سن رو رد کردیم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه عطر کوچیک که تو جیب جا بشه

که اسپری فلفل هم نباشه که بگن جرمه داشتنش

یا مهارت های رزمی یاد بگیر بتونی از خودت دفاع کنی

تولد تو به من امید داد و من امیدوارم به تو خوشبختی بدهم💜💗
2728
البته جسارت نشه ولی چادری تا چادری داریم بعضی چادریا از صد تا مانتویی سبک‌تر هستن و بیشتر جلب توجه ...

گلم منظورت دقیقا از مانتویی چیه😐ینی مانتوییا فلانن و بعضی ازون چادریارو با مانتوییا مثال میزنی؟

زشته بخدا

اسی اگ کسی بخاطر پوششت تو این تاپیک گیر داد فقط بگذر ازش چونکه فقط اعصاب خودتو خورد مبکنی

کم ادم چادری نبوده که بهش تیکه انداختن یا تجاوز کردن کم به پسرا تجاوز نکردن 

اینا هم از پوشش بوده ؟ نه اینا همش از مریضی های ادمای دورمونه 

از دل نرود هر انکه از دیده برفت

وا پسراهمیننددیک ب همه تیک میندازن تو چ دوره ای گیرکردی😂ول کن باو دهنشون بازه همیشه گاهی باهات تاخرم مبان هی ور میزنند اخرش میرن کم میارن 

اسپری فلفل و کتک زدن واسه وقتیه ک ی زور میخان بلندت کنند

قمه بگیر دستت   دیگه حتی از 100 کیلومتریتم رد نمیشن

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2706