2058
2079
عنوان

تو خیابون خیلی مزاحم میشن تیکه میندازن

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 71 پست
البته جسارت نشه ولی چادری تا چادری داریم بعضی چادریا از صد تا مانتویی سبک‌تر هستن و بیشتر جلب توجه ...

دوستم قیافش معمولیه هیچ آرایشی نداره هیج جای بدنش معلوم نیس مزاحمش میشن های اصلا ربطی نداره

من یک زنم نه ناموس کسی هستم نه مرواریدی در صدف و نه یک مولد من انسانم درد آوره ک بخوام انسان بودنم یادآوری کنم!
کوچیک هست 

کوچیک باشه نمیدونم از کجا بخرم غیر قانونیه گرومن هس پینجه بوکس بهتره 

من یک زنم نه ناموس کسی هستم نه مرواریدی در صدف و نه یک مولد من انسانم درد آوره ک بخوام انسان بودنم یادآوری کنم!

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

چرا دوستم چادریه بیشتر از من مزاحمش میشن؟

میگم که گلم بستگی داره چه جور چادری باشی

من بعضی چادریا رو دیدم که از یه آدم بدحجاب سبک‌تر و بیشتر حالت توجه میکنه، البته جسارت به دوست شما نشه

ولی وقتی چادری باشی و سنگین و با وقار و باصلابت راه بری به خودشون جرات نمیدن، بگذریم از چند مریض روانی که کلا کرم دارن، وای خب نقش پوشش اصلا انکارپذیر نیست

2077
چند سالته کجا هستی چی میپوشی

15

پوششم اصلا بد نیس 

کلا ربطی به پوشش نداره

2050
15 پوششم اصلا بد نیس  کلا ربطی به پوشش نداره

خوب خیلی جوونی به این مربوطه یه مدت با بزرگترا این ور و اون ور برو تا سنت یه مقدار بیشتر بشه .اونا چون متوجه سنت میشن میدونن دفاع نداری یا میترسی مزاحم میشن

پنجه  بکس و چیزای دیگه چاره کارت نیست

صبر و کمک بزرگترا چاره ت هست

ما هم این سن رو رد کردیم

یه عطر کوچیک که تو جیب جا بشه

که اسپری فلفل هم نباشه که بگن جرمه داشتنش

یا مهارت های رزمی یاد بگیر بتونی از خودت دفاع کنی

تولد تو به من امید داد و من امیدوارم به تو خوشبختی بدهم💜💗
2081
البته جسارت نشه ولی چادری تا چادری داریم بعضی چادریا از صد تا مانتویی سبک‌تر هستن و بیشتر جلب توجه ...

گلم منظورت دقیقا از مانتویی چیه😐ینی مانتوییا فلانن و بعضی ازون چادریارو با مانتوییا مثال میزنی؟

زشته بخدا

1718