2410
2553
عنوان

600000 مانتو خریده با لجبازی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 27 پست
نمیتونی با همون دوستت ببری تعویض؟؟

دوستم بفهمه بدبختم میکنه😐

میگه رو سلیقه من حرف نزد

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
عکسشوبزار

میترسم دوسم تو سایت باشه

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوستم بفهمه بدبختم میکنه😐 میگه رو سلیقه من حرف نزد

شما سلیقه خودتو گفته بودی که جلو بسته باشه دوستت رفته با سلیقه خودش جلو باز خریده اونوخ میگین اون ناراحت میشه؟؟ عجبا

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
دیوار میخواستن ۶۰۰ بخرن مغازه میخریدن

اره

شما بودی چیکار میکردی؟

2714
میترسم دوسم تو سایت باشه

از اینترنت مانتویی که تو اون سبکه پیداکن عکسشوبزاربدونیم چه تیپیه راهنماییت کنیم حالامن مانتوگرفتم ۹۸پارسال امسال عید رنگ دیگشو گذاشته بودن چهارصدوخورده ای😂

عضوگروه رزنارنجی وزن شروع79وزن هدف۷۰من موفق میشوم
 شما سلیقه خودتو گفته بودی که جلو بسته باشه دوستت رفته با سلیقه خودش جلو باز خریده اونوخ میگی ...

میدونین رابطه دوستیمون خیلی خوبه 

مثلا خواسته مهربونی کنه چیز بهتر بگیرع😐

ی رگه های لجبازی هم داره 

قاطی کردم

اره شما بودی چیکار میکردی؟

من اصلا چیزی که بخوام بخرم نمیسپارم به کسی اگرم سلیقه بخوام طرفو باخودم میبرم

به دوستت بگو این اونی نیس که خریدی من جلوبسته میخواستم ببین چی میگه اون مغازه تعویض نداره ببره؟

من اصلا چیزی که بخوام بخرم نمیسپارم به کسی اگرم سلیقه بخوام طرفو باخودم میبرم به دوستت بگو این اونی ...

اشتبه خودم بود 

نه پس نمیگیره

مغازش مثلا خیلی لوکسه😑