2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیادن اینارو شات گرفتم فقط  چرا اینجوریه

عاشقه دیگ  چن وقته باهمین سنتونم بگو😐

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2728
منم😭

یکم دیگ شات بده فیض بردیم والا😂😂💙

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2738
بابا چن روزه اشنا شدیم چ عشقی اخع ادم با عکس عاشق میشه  اون33  من20

هووو فک کردم کم سنه نمد چی بگم😐

چن وقته باهمین و چن سالتونه و اصلا قضیه چیه عاشقی توهم چجوریه اصلا😐😂😂

میشه واسه قبول شدنم تو کنکور ی صلوات مهمونم کنین خیلی نیاز دارم ک قبول بشم امسال🙁🧡یه روز یکی بهم گفت عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...همینقدرساده همینقدرعمیق...🌺☘️

واقعا خیلی جوگیره یاد پسرای ۱۶ساله تازه به بلوغ رسیده افتادم😂😂😂

چندسالشه؟

بعضیا حرفای قشنگ زیاد میزنن ولی بعد یه مدت...

حواست باشه خیلی زبون میریزه تا مطمئن نشدی واقعا عاشقه... بهش دل نبندی

بابا چن روزه اشنا شدیم چ عشقی اخع ادم با عکس عاشق میشه  اون33  من20

واووووو اختلاف سنی تون زیاد

چند روز آشنا شدین😑

و عاشق شد!!!

باور نکن کات تمام

دوستان دیگه سايت نميام دوستون دارم 👋اکانت تعطیل🚫
2706