2733
2734
عنوان

یه لحظه بیاین

91 بازدید | 15 پست

میدونین من به این نتیجه رسیدم هرچقدر شوهر خشک تر خشن تر کم محبت تر باشه وفادارتره 

اونایی که هی دور زنشونن انگار یه جای کار میلنگه میخوان گناه خودشونو یه جور بپوشونن 

حالا اونایی که شوهرشون استثنا بیان نظر بدن 

یا اونایی که فکر میکنن نتیجه گیریم اشتباه یا درسته 

بعضی مردای خشک هم هستن ک لبخنداشون جای دیگه س و برا زنای دیگه جز زن خودشون😒

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا شوهر من همش دور منه و محبت ميكنه ولي از چشمامم بيشتر بهش اعتماد دارم و مطمئن هستم 

عزيزم عشق و دوس داشتن واقعي باشه همه چي فرق داره

باید به خدا پیله کرد.تنها بااو می‌توان پروانه شد🦋
2728

توفامیل ماکه هرچی مردخشکه خیانتکاره

شوهرخودم خیلی خوب ومهربونه اهل خیانت نیس اصلا ولی من الکی خیلی حساسم وگیرمیدم متاسفانه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

مخالفم با عرض احترام دیدگاهتون نادرسته

با افتخار یه آقاپسر کورد 15ساله هستم.میخوام از نی نی سایت برم دیگه کم بهمون تیکه بندازید😪😤ممنون میشم کمکم کنید تاپیکامو گزارش بزنید پاک شن.......موفق بودن فقط هدفم نیست،سبک زندگیمه.پرسپولیسیا کاربریم رو تعلیق کردن😂.نی نی یار هم پرسپولیسیه که تعلیقم کرده دیگه😜.مهندس آینده هستم.افتخار آفرین کشورم.و در نهایت پسر سینگل به گور تشریف دارم.پرسپولیسیا اکانتم به خاطر شماها دیگه برنمی گرده.لطفا یکم جنبه داشته باشید با تچکر😊
2738

اولا هیچ چیزی مطلق و قطعی نیست

دوما اینکه اگر طرف از اول خشکه خب شاید بلد نیست محبت کنه نم نم یاد بگیره 

از یه طرف دیگر هم شاید طرف از اول اهل محبت بوده حالا ذهنش مثلا درگیر مشکلیه حوصله محبت نداره

یه مرد مهربون خانواده دوست شرف داره به ی آدم سفت و سخت  میخوای زندگی برات جهنم کنه؟؟

نه نه  فقط میخوام نظر بقیه رو بدونم یا اونایی که واقعا شوهر مهربون دارن 

نه نه  فقط میخوام نظر بقیه رو بدونم یا اونایی که واقعا شوهر مهربون دارن

اونی که من دوسش دارم خیلی مهربونه منو از خانوادش  هم بیشتر دوست داره میدونم ریگی تو کفشش نیست حس میکنم خوشبخت ترین غرق در عشقیم  جوری چشممون کسی نمیبینه 

درعوض کسی که سفت و سخت باشه با هیچ چیز نمیشه نرم کنی میزنی اعصاب تورو هم داغون میکنه و کمبود محبت میبینی ممکنه از ی جا و راه دیگه محبتت  رفع کنی

2706