2733
2734

علوم پایه خوندن خیلی جذابه 

خیلی زیاد

ولی توی کشور ما خیلی طرفدار نداره

همه دنبال مهندسی خوندن و پزشکی خوندن هستن

غافل از اینکه کسی که علوم پایه خونده تولید کننده ی علمه و بقیه مصرف کننده ی علم

اگه عاشق رشته های علوم پایه هستی برو سراغش و بخون

/هیـــچ همچون پـــوچ عالی نیست/ درضمن عکس پروفایل خودمم 😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علوم پایه خوندن خیلی جذابه  خیلی زیاد ولی توی کشور ما خیلی طرفدار نداره همه دنبال مهندسی خون ...

به نظرتون این که علوم پایه در صنعت و زندگی مردم کاربرد نداره نکته منفیه؟ آخه کسی که ریاضی میخونه محض، باید ریاضی رو واسه قشنگی خودش بخونه 

اشکالی نداره؟ کار بیهوده نیست؟

2738

خوبیای رشته از چه لحاظ؟

فقط همینو بگم ، به شرطی در این رشته عاقبت بخیر میشی که به رشته ت و به درس ریاضی یا فیزیک علاقه داشته باشی

وگرنه یه رشته مثل ریاضی محض سنگین هست و ممکنه خسته و دلزده بشی یا وسط راه کم بیاری

علوم پایه خوندن خیلی جذابه  خیلی زیاد ولی توی کشور ما خیلی طرفدار نداره همه دنبال مهندسی خون ...

من پشیمونم از مهندسی خوندن . دارم بالا پایین میکنم ببینم به درد علوم پایه میخورم یا نه

خوبیای رشته از چه لحاظ؟ فقط همینو بگم ، به شرطی در این رشته عاقبت بخیر میشی که به رشته ت و به در ...

باید ریاضی رو واسه قشنگی خودش خوند درسته؟ این حس به طرف دست نمیده که کاربرد نداره و بیهودست؟

به نظرتون این که علوم پایه در صنعت و زندگی مردم کاربرد نداره نکته منفیه؟ آخه کسی که ریاضی میخونه محض ...

در مورد علوم پایه خوندن این خیلی درسته که باید خود اون علم رو دوست داشته باشی و برات قشنگ باشه

اما از نظر بازار کار هم این طور نیست که خیلی بد باشه. 

ولی ولی ولی ولی نکته ی مهم اینه که وقتی میری توی این رشته خیلی باید قوی باشی. نباید متوسط باشی باید با سواد باشی مهارت نرم افزاری و کد نویسی و زبان انگلیسی و مهارت های پژوهشی داشته باشی (از همون مقطع لیسانس)

با این شرایط در مقطع ارشد می درخشی و شغل خوب پیدا میکنی

/هیـــچ همچون پـــوچ عالی نیست/ درضمن عکس پروفایل خودمم 😌😌😌
2706