1874
2079

من کل کلاسای مجازیو شرکت نکردم 

مارو بردن مدرسه قبل امتحان ترم دوباره امتحان بدیم

منم حوصله نداشتم و میدونستم زیاد مهم نیستن نرفتم چند روزشو تا اینکه زنگ زدن دوباره رفتم‌گفتم حالم خوب نبوده همون روز امتحانمو دادم بهمون گفتن این امتحانارو‌حساب نمیکنیم هرچی ترم اخر بگیرین همونو میزاریم

منم دیدم الکیه دوتا از اون امتحانارو نرفتم 😐

بعد تو شاد نوشته بودن امتحانای ترم از ۲۷امه منم گفتم ۲۷امه دگ نگاه نکردم

ولی ی سری درسارو مثه انشا یا تحلیل فرهنگیو قبل امتحانای اصلی میگرفتن منم نمیدونستم 

حالا فردا بگم چرا نیومدم؟نمیتونم بگم نمیدونسم امتحانه ولی هیچ بهانه ایم ندارم 🙁چی بگم ب نظرتون ؟ میترسم اخراجم کنه کلا:(

تیکر بارداری نیست:/

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

بخدا‌من‌پامم میشکست‌نمیزاشتن توخونه بمونم

۱۴فروردیناهمیشه سرکلاسابودم تنها:///،

میگن دعای نی نی سایتیاخیییلی میگیره...دعامیکنی ک توکارم موفق بشم بتونم کمک خرج خانوادم بشم؟❤🌹
2050
2081

تو اصلا درس نخون بهتره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
1718