2410
2553
عنوان

رژیم تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 36 پست
پسر دار شدی؟؟

اره شکرخدا...اماقطعا خواست خدابوده واینکه برادرشوهر وپدرشوهرو..همه بچه اولشون پسرن

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند ماه رژیم داشتی ؟

رژیم خاسی نگرفتم خودمو شوهرم نزدیک به دوماه لبنیات نخوردیم البته پنیرکه میخوردیم دوغم سه چهاربارخوردیم خخخ خیلی سفت وسخت نبود

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2720
خدا نگهش داره برات گلم 

ممنونم زنده باشی ایشالا قسمت شماهم مبشه...ازخدا بخواه ازته دلت میده

اره شکرخدا...اماقطعا خواست خدابوده واینکه برادرشوهر وپدرشوهرو..همه بچه اولشون پسرن

مگه به اینم مربوطه؟

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍