2058
2079

بیشتر شبیه فلفل دلمه ای ان

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترین❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

دلم بچه میخاد فقط😶🙄

منم یروز مادر میشم💖مطمعنم میرسه اون روز😇۴ سال شد💔.اما من باز منتظر میمونم میای تو دلم مطمعنم مامانی اندفعه قلبتم تشکیل میشه..😍(بارداری جنین بدون قلب)۹۹٫۴٫۳(کورتاژ)،( iui)۱۴۰۰٫۲٫۱۳ منفی...دومین (iui)1400/3/10 منفی..Iui3 1400/4/8 ????مثبت میشههههه

فعلا معدم بهم ریخته هیچی نمیخوام🥺💔

نی نی سایت گیس هایِ ریخته شده کفِ زمینیه که لابلاش چند تا کاربر دیده میشه  ( دوست عزیز اگه من و ریپلای کردی و جوابی ندادم به پای بی ادبی نذار، گاهی اوقات اعلاناتم و گم میکنم و یادم میره جواب بعضی کاربرارو بدم 😊🙏🏻)
2032

کنارش بادمجونم سرخ کنی😋

اینو ما میگیم هَلی گوجه😍

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در موردفیلمای ترکی اگ سوالی داشتید درخدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊  دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔.....اسفند💟 دنسررررم😍💃💞  هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂
2051
دلم بچه میخاد فقط😶🙄

انشالله به زودی مادر میشی...........................هر کی دوست داشت برای بچه دار شدن این کاربر عزیز یه صلوات بفرسته ...........................فدای مهربونیتون...............

من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر.............................خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................
1718