2737
2734

منظورم خود عروس هست

من همش ب این فکر میکنم ک عروس تو شب عروسیش ک از صبح هم ارایشگاه بوده با اون لباااس دسشوییش بگیره چی کار میکنه

نمیشه ک با اون لباس دشویی رفت😑😑😂😂😂

مهاجری 🥑

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا رسیدیم تو باغ جیشم گرف برادرشوهرمو فرستادیم با مدیریت حرف زد شوهرم رف از یکی دیگ سوال کرد هیچی خلاصه داداشش گف بیا دسشویی مدیریت برو 😂😂 لباس عروسو مچاله کردم تو سینک دستشویی بعد دستمو گرفتم به دیوار خودمو به زور نشوندم تو دسشویی ینی مصیبتاااا لباسمم پفففف 😂😂😂😂 بعد رفتم سوار ماشین شدم ب فیلمبردار گفتم میریم بیرون دوباره بیایم فیلم ورودو بگیر 😂

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2738

منم موندم چجوری اونهمه رنگ و کرم رو یک روز تمام تحمل میکنه رو صورتش؟ من یک ساعت کرم ضد افتاب میزنم احساس خفگی میکنم

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
2706