2726

بچه ها این اتفاق همین امروز ده دقیقه مونده به اذان مغرب اتفاق افتاد 

همین الان تایپ کردم و براتون میزارم 

برای منی که ادم ترسو و استرسیی بودم 

یه تجربه سخت بود 

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...                               .                                                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/16216845902636              بنویس برام♾           

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو دوستم هرروز از یه بلوار میاییم که یه طرف این بلوار چند تا ماشین میوه فروش هستن

امروز برگشتنی دوستم گفت :صبر کن من یه ذره گوجه برا خونه بگیزم

خلاصه دوستم داشت گوجه جدا میکرد

که یه اقایی که کنار میوه فروش نشسته بود گوشی رو به طرز خیلی تابلویی گرفته بود و از ما عکس گرفت

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...                               .                                                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/16216845902636              بنویس برام♾           
2728

ما ۱۳بدر امسال داشتیم تو باغ میرقصیدیم ی ادم هول فیلم گرفته بود ازمون😂😂😂😂

انقد تیکه اندختیم بهش خودش فهمید فک کنم پاک کرد😂

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

من قشنگ صدای عکس گرفتن دوربین گوشیشو شنیدم

ولی مطمعن نبودم خب

برای همین یواش یواش اومدم کنار

دیدم مرده روی دوربین گوشیش رفته

منم گفتم برو دعا کن اشتباه فعمیده باشم وگرنه پدرتو در میارم

بچه ها منو دوستم هردو به شدت محجبه هستیم

حتی اگر مانتویی و بیحجاب بودیم بازم حق اینکارو نداشت

من قشنگ صدای عکس گرفتن دوربین گوشیشو شنیدم ولی مطمعن نبودم خب برای همین یواش یواش اومدم کنار دیدم ...

ما هم همچین تجربه ای داشتیم. من و دختر خاله م.... بدجور حالش رو گرفتیم. احمق با بچشم بود

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
2706