2733
2734
عنوان

خانمهای مذهبی

249 بازدید | 25 پست

بچه ها واسه درست کردن چیزی ایده برداشتن از اینترنت گناهه؟مثلا اون شی مال کسی باشه و من ازش ایده بردارم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا حرام باشه؟خودش به اشتراک میزاره،ازش پنهانی که نمیگیری، تو اینستا که پر ایده هست،خودشون هم میزارن اکثرا

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
2731

اون شی توی اینترنته که شما ایده بگیری؟

از مالک اون اثر بپرس.

اونایی که راضی نیستن ایده بگیرید زیرش مینویسن که حقوقش پیش خودشون محفوظه. 

در حد یک "دانشجوی حقوق" میتونم به مشکلات حقوقیتون پاسخ بدم عزیزان.
نه. برا چی گناه باشه!!!

خب اون شخص راضی نباشه من شبیه کارشو درست کنم و بفروشم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738
چرا حرام باشه؟خودش به اشتراک میزاره،ازش پنهانی که نمیگیری، تو اینستا که پر ایده هست،خودشون هم میزارن ...

خب از یکی گذاشتم پیدام کرد که من راضی نیستم .حالا ذهنم درگیره نمیخوام گناه کنم

خب از یکی گذاشتم پیدام کرد که من راضی نیستم .حالا ذهنم درگیره نمیخوام گناه کنم

اونایی که برا آموزش میزارن رو استفاده کن،

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
بستگی داره چی باشه ایده دزدی نیست مگر فیلمنامه باشع یا کتاب ک دزدی میشه ایده اشکالی نداره اصل ایده ک ...

مثلا از روی عروسکی که کسی ساخته منم کپش رو بسازم و بفروشم

به نظرتون اگه کسی از کار های شما ایده بگیره گناهه

نه من راضیم مگه دیگه اون کارم خیلی خاص بشه

این دنیا دیگ جای زندگی نیس 🙂🤦🏻‍♀️

آره واقعا هرکاری میکنم میگم نکنه گناه باشع

2706