2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونید شرایطشو؟

عزیزم بستگی ب کشور و دانشگاه داره اما معمولا اگه زبان اون دانشگاه رو بلد باشی و مدرک داشته باشی راحته اگه هم بلد نباشی خیلی سخته مثلا باید بری تو کالج اول ی سال زبونشونو یاد بگیری. من تجربیم بیشتر مال خودمو تحقیق کردم. زنگ بزن شرکت های مهاجرت ازشون بپرس ی راهنمایی هایی میکنن. اما باید کشور مقصدت رو بهشون بگی

نمیدونید شرایطشو؟

کشور انتخاب کن

دانشگاه انتخاب کن

برو تو سایت دانشگاه ببین چه نمراتی برای تافل/آیلتس و جی آر ای می خواد

ببین چه حداقل معدلی می خواد

اگه برای ارشد و دکترا هم می خوای اقدام کنی یکی دو تا آی اس آی داشته باش

بعدش که رزومه رو تکمیل کردی، ایمیل می زنی یه اساتید اون دانشگاه، دپارتمان و رشته خودت

تقاضا می کنی سوپروایزرت باشن (بحث فاند هم تو همین ایمیلا مشخص میشه)، اگه قبولت کردن باهات اسکایپ می کنن

در نهایت باید رسما اپلای کنی (فرمای سایت دانشگاه رو پر و مدارک لازم رو ارسال کنی)

بعد چند ماه وایمیستی دانشگاه نتایج نهایی رو اعلام کنه، اگر قبول شی برات برگه پذیرش می فرستن

بعد با اون برگه پذیرش می ری وقت می گیری از سفارت برای ویزای تحصیلی

میری مصاحبه، ایشالا ویزا رو می گیری

بلیط می خری و تمام 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
کشور انتخاب کن دانشگاه انتخاب کن برو تو سایت دانشگاه ببین چه نمراتی برای تافل/آیلتس و جی آر ای می ...

وقتی کسی برای phd میره تقریبا ۳۰ سالش میشه وقتی درسش تموم‌میشه

میشه تو ۳۰ سالگی بعد فارغ التحصیلی راحت کار پیدا کرد؟

چون مثلا هلند قانون داره به افراد بالا۳۰ بیشتر حقوق بده

بخاطر همین کارفرما ترجیح‌میده نیروی جوان استخدام کنه!😕

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
وقتی کسی برای phd میره تقریبا ۳۰ سالش میشه وقتی درسش تموم‌میشه  میشه تو ۳۰ سالگی بعد فارغ التح ...

شما با دکترا "کار تخصصی" راحت تر پیدا می کنی، کلا می تونی مشاغلی رو احت تر هدف بگیری که اصلا با مدرک زیر دکترا نمیشه چندان روش حساب کرد، مثل تدریس توی دانشگاه، یا تصدی های سطح بالاتر مرتبط با رشته ات، در سازمان ها و ارگان های خاص

جایی که به تخصص شما نیاز باشه زیاد به این اهمیت نمی دن کع نسبت به فردی با مدرک ارشد، با مقداری بیش تر به شما حقوق بپردازند

پس اصلا از این زاویه به قضیه نگاه نکنید و نگران باشید، بیستر سعی کنید رو یادگیری مهارت های کاری و تخصصی ای تمرکز کنید که شما رو به گزینه ای مطلوب برای استخدام تبدیل کنه بعد دریافت دکترا

اگر از قبل اتمام درستون در شرکن یا سازمان خاصی در ارتباط با رشتتون شروع به کارآموزی کنید بعد پایان درس استخدام توی همون محل بسیار راحته

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
شما با دکترا "کار تخصصی" راحت تر پیدا می کنی، کلا می تونی مشاغلی رو احت تر هدف بگیری که اصلا با مدرک ...

راستش من تو یه گروه کاریابی در هلند بودم خیلیییی ها که حتی از دانشگاه شریف هم بودن میگفتن دکتری خوندن اشتباهه یا یه جور پوئن منفی هست 

منم خیلیییییی دو دل شدم☹️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706