1874
2075
عنوان

بادی به چه درد میخوره؟

229 بازدید | 12 پست

بچه ها این لباسای بادی که پایینش مثل مایو هست، به چه درد میخوره؟ چرا پایینش اون شکلیه اصلا؟؟ کاربردش چیه؟!

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

نمیره بالا 

خواهش میکنم بنده رو هیچ کجا تگ نکنید . من با علم به اینکه خیلی از کاربرا دیروز پشت سرم هر حرفی تونستند زده اند، امروز تگم میکنن میگن اوپرا جون جواب سوال ما رو بده و فردا باز خواهند گفت ما از اول اوپرا رو دوست نداشتیم، اینجا عضو هستم.

واسه اینکه جدیدا مد شد شلوار و میدادن روی شومیز واسه همین بادی می پوشن ک صاف و مرتب بایسته

خودم كمتر از تو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو ببین هر دفعه توی آغوشمی یه راز ِ مگو رو بگو میكنم

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

وقتی شلوار میپوشی از توش نمیاد بیرون 

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      

لباس شیک و عیونیه برا همه جا خوبه و اینکه لباس فیته تنه هم شرته هم بلوز

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم من مامانی چقدر منتظر شدم بیای توو دلم 😭 تاریخ ۱۴۰۰/۲/۱۱  مامان شدم خدایا شکرت 😍😇

برا بچه ها رو میدونم به خاطر اینکه موقع بغل گرفتن لباسشون بالانره و نامرتب نشن یا کمرشون سرما نخوره

اما برای بزرگسالان... 😉

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘من خیلی وقته این امضا رو درج کردم اما این روزا خیلی پیامای مثبتی از طرف شما دوستان دریافت میکنم، ازهمه تون ممنونم🤗
2050

جمع نمیشه بالا

‏یه قسمتی توی مغز هست به اسم wise mind که اگه به کارش بگیریم خیلی خوشبخت‌تریم.‏قسمتی که بهمون یاد میده «توو زندگیت آدما باید باشن، اما محتاج به حضورشون نباشی»‏سخته، ولی راز خوشبختی همینه...کاربر قدیمی هستم میشه برام صلوات بفرستید  من سزاواربهترین هاهستم وهم اینک بسراغم می آیندوهرعاملی که مانع جذب هایم شده رامی پذیرم وخودم را پاکسازی می کنم با متاسفم، لطفا من روببخش، متشکرم ...عاشقانه دوستت دارم.

برا زیر کت خوبه یا لباس مجلسی یا تکی با شلوار جین یا دامن  وای عشق منه بادی جذابترین لباس دنیاس😍 کلا واسه اینکه خوش اندام نشونت بده

ولی من فقط، به عشق  دختر دار شدن،  زنده ام 🌱