2703
2553
عنوان

مادرم روحم رو کشت

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 29 پست
شدید تر داره میشع  من روانی شدم تو رو خدا بگو چه کار کنم

راضیش کن باهات بیاد روانشناس  

ولی مطمینم این مدل ادما راضی به درمان شدن ندارن و قبول ندارن ک بیمارن و باید درمان شن 

فقط میتونم بهت توصیه کنم تایم کارت رو بیشتر کنی ک مدام سرکار باشی یا بیشتر با دوستات وقت بگذرونی زیاد نبینیش که رابطتون مسالمت امیز بشه 

سلام عزیزم خوبی؟؟بانامزدت اشتی کردی چی شد عقدنکردین؟؟

سلام فدات نه عقد نکردم تورو خدا دعا کنین منم به زودی عقد کنم 🙁🙁

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزيزم شاغل هستي؟؟اين مسئله روي شغلتون تاثير گذاشته؟؟

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بچه ها من کوچیکن  ۱۰  ۷ سالن منم زیاد سخت میگیرم اگه سخت نگیرم همش بریز بپاش میکنن ...

اره احتمال این که یه رگه هایی از وسواس داشته باشی هست چون اینجوری هم ب خودت اسیب میزنی هم به بچه ها ... 

شدید تر داره میشع  من روانی شدم تو رو خدا بگو چه کار کنم

عزیزم تو سخت نگیر

بگو باشه و تموم

شوهر من مدام تذکر میده ..اگه دارم لباس میزارم ماشین لباسشویی میگه مواظب باش زیاد نریزی خراب میشه

شبا بچه ها رو بپوشون سرما نخورن  و و و و...

من دیگه ناراحت نمیشم..گاهی خم سکوت میکنم

⚘خدایا شکرت❣
2714
انشاا گلم

فدات شم خوشبخت شی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
اره احتمال این که یه رگه هایی از وسواس داشته باشی هست چون اینجوری هم ب خودت اسیب میزنی هم به بچ ...

گاهی عصبی میشم

احه سه تا وروجک دارم خیلی اعصابم ضعیف شده

تا بچه اولم اولم خیلی خوب بودم خیلی صمیمی و بگو بخند ولی بعد از اینکه دوتا شدن و دخترمم مدرسش که شروع شد کلا عوض شد انگار حالا هم همش دوتا دخترام دعوا میکنن پسر کوچیکمم که زحمتهای خودشو داره

الان دخترمم اخلاقش تنده

کلا با تندی حرف میزنه

⚘خدایا شکرت❣

Golam tanha bachei shoma????kheyliiiiii bade in mamanaye Na agah Na tanha be  bacheye khodeshoon asibe Jedi mizanan balke nasle baedio ham zakhmi mikonan,say kon roo khodet kar koni o be cheshme yek bimar roohi bebinish ke khodrsh zakhmi roozegare,oon too tars o tanhaei  zendegio gozaroonde,

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
گاهی عصبی میشم احه سه تا وروجک دارم خیلی اعصابم ضعیف شده تا بچه اولم اولم خیلی خوب بودم خیلی صمیمی ...

میفهمم.. خیلی سخته هندل کردنشون .حق داری . ولی یه روانشناس برو حتمن 

شما لاقل مشاوره برو که کمکت کنه عکس العملهای درست در مقابلش انجام بدی نجاتی بشه برات ،اگر اونم بشه کم کم برد روانپزشک  حتی دارو شایدلازم باشه براش ) گاهی هم اخلاقا همینطوری هستن پدر مادرا) چه بهتر... ولی خیلییی درکت میکنم :(((... خدا کمکت کنه ایشالا 

2706