1874
2079
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

هستیم

((((بعد یه مدت فهمیدم مشکل نه جوش صورت هست نه ترک پوستی و...مشکل اصلی ذهن ما هست نپذیرفتن خودمون هست.اکثر خانوما برای اینکه از نظر دیگران مخصوصا (شوهر) بی نقص باشن حاضرن هرهزینه ای بپردازند ( مالی روحی جسمی)  تنها دلیلشم رسانه هست. مدل های باربی سفید بدون لک خوش فرم....و بدتر  تبلیغات های مسخره شوهر پسند شدن...شوهرت از تیرگی های بدنت بدش میاد؟؟ بیا پیج ساناز جون تا درمانش کنی..از جوش های صورتت خجالت میکشی؟ بیا تو پیجم  بهت بگم چجوری درمانش کنی.. ناخودآگاه این باور ایجاد میشه که اگه جوش داری باید خجالت بکشی اگه شکم داری مورد تمسخر قرار میگی اگه لک داری سوختگی داری و..اما برو جلو آینه خودتو ببین این بدن و این صورت در همه شرایط همراه تو بوده تو دنیا به اندازه هر آدمی سلیقه وجود داره و تو نمیتونی هرروز مطابق سلیقه یکی باشی.اما اینا به این معنی نیست که از خودت مراقبت نکنی ورزش نکنی و به خودت اهمیت ندی.من فقط میگم تغییرات طبیعی بدنت رو که به علت ژنتیک و سن و...بوجود اومده رو بپذیر..ارزش تو به افکار توست نه به ظاهرت.هیچ کسی نمیتونه باعث بشه از خودت متنفرشی...تو به کسی زیبایی بدهکار نیستی‌.اگه کسی خوشش نمیاد خب نیاد.اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست.))
2050

بزاااااار 

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه مجردم🤪😐برای ظهور آقامون امام زمان (عج)  صلوات❤️توی  تاپیک سرگرمی  و مذهبی تگم کنید💚❤️💚❤️@نفس_آقام❤️❤️@ریحانهبانو‍💖💖@بهارربانی💓💓 @yalda_mgn‍ 💗💗عشقای من عاشقتونم 😍  لایک و ریپلای خیلی دوست دارم هی لایک و ریپلای کنید🤪😁همین الان بالا رو نگاه کن 🤪نگاه کن دیگه😐میگم نگاه کن😐دِ نگاه کن دیگه😐نگاه کردی؟ 🤪آفرین گفتم هی سرت پایین  تو گوشیه آرتروز گردن نگیری😁😐با افتخار یه دختر کورد هستم💛❤️😍مادرشوهر ها، خواهرشوهر ها و جاری های عزیز لطفا کمتر باعث عصبانیت عروستون بشید😐کل ناراحتیشو میاد اینجا میگه مام ناراحت میشیم گناه داریم خو 😐😐ممنون🤪

منم بگم بزار؟؟

سلام من یک ترنس هستم و این مشکل خیلی مشکل بدی هستش.یعنی یه راه  داری که زنده باشی و عمل کنی ولی خانوادت اجازه نمیدن و یه راه دیگه ام اینکه خودت رو بکشی و این دوراهی خیلی سخته و هر روز باید عذاب بکشی بخاطر رفتار دیگران و درک نکردن شون که نمیفهمن چه حالی داری.الان من خودم همین حال رو دارم و این حال خیلی بده.من از شما میخوام که هرکس در این وضعیت بود لطفا درکش کنید.چون خیلی بیماری بدی هستش که تو یه جسم دیگه گیر کرده باشی و نتونی هیچ کاری بکنی.کاربریم رو میخواستم بزارم 1384 قبول نکرد برای همین 1387 رو انتخاب کردم
2081

دیده نمیشی ک

((((بعد یه مدت فهمیدم مشکل نه جوش صورت هست نه ترک پوستی و...مشکل اصلی ذهن ما هست نپذیرفتن خودمون هست.اکثر خانوما برای اینکه از نظر دیگران مخصوصا (شوهر) بی نقص باشن حاضرن هرهزینه ای بپردازند ( مالی روحی جسمی)  تنها دلیلشم رسانه هست. مدل های باربی سفید بدون لک خوش فرم....و بدتر  تبلیغات های مسخره شوهر پسند شدن...شوهرت از تیرگی های بدنت بدش میاد؟؟ بیا پیج ساناز جون تا درمانش کنی..از جوش های صورتت خجالت میکشی؟ بیا تو پیجم  بهت بگم چجوری درمانش کنی.. ناخودآگاه این باور ایجاد میشه که اگه جوش داری باید خجالت بکشی اگه شکم داری مورد تمسخر قرار میگی اگه لک داری سوختگی داری و..اما برو جلو آینه خودتو ببین این بدن و این صورت در همه شرایط همراه تو بوده تو دنیا به اندازه هر آدمی سلیقه وجود داره و تو نمیتونی هرروز مطابق سلیقه یکی باشی.اما اینا به این معنی نیست که از خودت مراقبت نکنی ورزش نکنی و به خودت اهمیت ندی.من فقط میگم تغییرات طبیعی بدنت رو که به علت ژنتیک و سن و...بوجود اومده رو بپذیر..ارزش تو به افکار توست نه به ظاهرت.هیچ کسی نمیتونه باعث بشه از خودت متنفرشی...تو به کسی زیبایی بدهکار نیستی‌.اگه کسی خوشش نمیاد خب نیاد.اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست.))

😐چقدم معلومه صورتت

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
1718