2737
2734

چقد تیخ و سخت بود زندگی دختر بنظرمبیشتر تقصیر الای بود مشکلاتشون چقد دلم برا اسکی سوخت چقد سخت بود حون دادن اکتای سخت تر همه امیروالای بیچاره و نفرت انگیز تر از همه مریم ینی وجود داره همچین ادم حقیری

چی میگی😂

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خوندم

ولی چند وقته پارت گذاری نشده که 

از کجا خوندی

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738
من تا وسطاش خوندم اونجای ک امیروالا افتاد زندان میشه اخرشو ی توضیح کوچیک بدی چی شد

بعدش حاجی گفت ب شرطی پول میدم امیروالا بیرون بیاد ک الای بهش سفته بده اندازه پولا که راضی بشه امیر والا زن بگیره اون دختره مریم ک همسایشون بود و حاجی از چن سال پیش میدونسامیر والا رو دوس داره و امیر اومد بیرون حاجی بش پفت حالش بد شد همه چیو شکست حاجی ب تمیر گفت الای رو بردم کلانتری اگه عقدش نکنی میفرستم زندان امیر ب الای زنگ زد که خاجی درست میگه اونم گفت اره در صورتیکه کلانتری نبود امیر اومد خونه همش مریمو تحقیر میکرد همه ازشون بدشون میومد امیر والاجلوی خانواده مریم مریمو تحقیر کرد خیلی زیاد و ووو خیلی طولانیه

من الان دانلودش کردم رمان خوبیه آخرش خوشه؟؟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2706