2737
2734
وا چرا میزنین توسر کله هم یکی دیگه پول میگیره میلیارده ما میزنیم توسرخودمون

من تبریک گفتم. پرسپولیس ها 

ولی شعور باید داشته باشن توهین نکنن 

وگرنه بازی هس دیگه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
برو توهینتو ی باز دیگه دید بزن  دفاع دال بر بی ادبی نیس

پرسپولیس_سرور_استقلال#  

هیچ توهینی توش نیست اگه بود تا حالا من بالای 100 تا ازین پست لایک خوردم یه نفر میگفت

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحالی نکنیم پس چه کنیم؟؟؟ بعدشم شما ها بودین میگفتین پرسپولیس چیزی نیست کری های قبل بازیتون رو تو ...

فقط خندم میگیره میگین ماااااا بردیم😂 هنچین خودتونو قاطی میکنین انگار نصف باشگاه ب اسمتونه😂

اینم بگم بی طرفم منم قورت ندید دو طرف

من تاپیک زدم؟ اونا به شما توهین نکردن ولی بعضی ها هی میان میگن کیسه کشا و این چرت و پرتارو تموم کنی ...

عزیزم قبل بازی میومدی سایت هی یه سریا حرفای چرت و پرت میزدن 

الانم اگه حرفی زده میشه راجع به تیم شما در جواب اوناس

نمیشه یکی بی احترامی کنه منتظر جوابم نباشه

تو رو دوست دارم جای هردومون... تو زیبایی اندازه ی آسمون... همه خواهشم از تو اینه فقط... همیشه همینقدر زیبا بمون  
2731
تو عقده ای چون دوست داری گریه مارو ببینی من به تیمت توهین نمیکنم چون شعورشو دارم به خودت توهین میکن ...

تو که تو تاپیک من بهم گفته بودی بیفرهنگ و طرفدار هیچ تیمی نیستی الان چرا اینقدر میسوزی و به همه میپری

به ادبیات خودت نگاه کن بعد حرف از ادب و فرهنگ بزن فکریم به حال خودت بکن چون اصلا حالت خوش نیست

دیگه جوابتو نمیدم 

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2738
خب دارم تبریک میگم بهتون😐 شما میگید چون باختید گریه کنید مگه دنیا تموم شده؟ حالا این همه ما حالا ...

اینهمه شما😂😂😂

خیلی باحالین واقعا بازیکناتون روشون زیاده😑

تو رو دوست دارم جای هردومون... تو زیبایی اندازه ی آسمون... همه خواهشم از تو اینه فقط... همیشه همینقدر زیبا بمون  
تو که تو تاپیک من بهم گفته بودی بیفرهنگ و طرفدار هیچ تیمی نیستی الان چرا اینقدر میسوزی و به همه میپر ...

ادبیات من لیاقت شماست

اره درست گفتم حتی بازی رو هم ندیدم 

ولی از بی فرهنگی خوشم نمیاد

پرسپولیس_سرور_استقلال#   هیچ توهینی توش نیست اگه بود تا حالا من بالای 100 تا ازین پست لایک خو ...

لایکت رو امثال خودت زدن 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706