2733
2734
عنوان

ی سری کاربرا دم دستم بودن تو اسید شست و شو میدادمشون🤯🤯🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 80 پست
من خیلی کم باور میکنم اینایی ک میگن طلاق فک میکنم بخاطر ویو خوردن اینطور میگن🤔

آره اکثرا تاپیکای مربوط به بکارت و طلاق ترشحات ذهن صاحب تاپیک هستن 

ولی خب حتا اگه راست هم باشه به نظرات ما توجه نمیکنه 

نهایتا یه بهونه برا کتک خوردن و خیانت شوهرش پیدا میکنه و حقو به شوهرش میده و دوباره برمیگرده سر زندگیش 

هدف فقط ریدن تو  اعصاب ماست🤣🤣

یکی امثال مادرشوهرمن نظرش اینه که اگر شوهر حرمسرا پره زن داشته باشه تو باید باهاش بمونی😐 چن وقت پی ...

مادرشوهرا از این شر و ور ها برای دخترای مردم زیاد میگن ببین برای دختر خودشون چی میگن. 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همه اونا بهتر پیجای اینستان که کارای دستی و موادغذایی و لباس و اینا میفروشن کار سختیم نیس😐 بعضیا ...

والا به خدا

اونقدر الان توی اینستا کار با نمد و رزین و شیرینی خونگی فروش داره!

اونقدر تبلیغ واسه لیفت و لمینیت مژه و ابرو و ناخن کاری تو اینستا درامد داره

اصن خودشم نمیتونه بره ادمین یه پیج بشه واسشون عکس اپلود کنه پول بگیره

اونم نمیتونه، اونقدرررر کارگر و پرستار بچه و ... میخوان تو شرکتای خدماتی که خدا میدونه.

میخوان دست به سیاه و سفید نزنن، فقط شوهر به قربونشون بره. حالا به هر حقارتی هسن

در حد یک "دانشجوی حقوق" میتونم به مشکلات حقوقیتون پاسخ بدم عزیزان.
2728
از همه اونا بهتر پیجای اینستان که کارای دستی و موادغذایی و لباس و اینا میفروشن کار سختیم نیس😐 بعضیا ...

والا الان دیگه زن و مرد نداره حرفه داشته باشی کار میکنی،من مامانم۱۵ساله بالاسر کارگرای کارخونه اس ،صنایع خونده اونموقع رفته شهرک صنعتی کار کرده الان که دیگه همه میتونن

بعضیام از روی تنبلی نمیخوان جدا بشن چون حوصله ی کار کردن ندارن وگرنه هستن خانمایی که جدا میشن مستقل ...

شوهرم ی دوست داره ک باباش بچگی این بنده خدا فوت کرده مادره دو تا بچه رو ب دندون گرفته بزرگ کرده...اونا ادم نیستن ک اینا آدمن فقط

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
والا به خدا اونقدر الان توی اینستا کار با نمد و رزین و شیرینی خونگی فروش داره! اونقدر تبلیغ واسه ل ...

دقیقا👌👌👌 

هر روز میلیون ها گیاه معصوم و بی گناه توسط گیاه خوارها به قتل میرسن و خورده میشن؛ خشونت رو متوقف کنید، بیاید استیک بخوریم 😔🌱🥩/ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟  / ای هموطن😒 ای انسان باشعور😒 ای با شخصیت😒 اگه جنبه تبادل نظر نداری بشین با دیوار حرف بزن اینجا چیکار میکنی😒😒😒برو عقده هاتو جای دیگه خالی کن به ما چیکار داری ملعون  به خودت بیا زن مومن😐
منم اون تاپیک بودم! چقد حرص خوردم  فقط اونایی ک میگفتن از سر محبت زدتت😂😂

من اومدم فحش بدم، دیدم نصف ملت گفتن منم اگه بودم میزدم تو دهنت 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دیدم یه فحش به شوهر این بدم انگار به کاربرا دادم

در حد یک "دانشجوی حقوق" میتونم به مشکلات حقوقیتون پاسخ بدم عزیزان.
2738
والا الان دیگه زن و مرد نداره حرفه داشته باشی کار میکنی،من مامانم۱۵ساله بالاسر کارگرای کارخونه اس ،ص ...

دقیقا حالا برا کار بیرون بهانه میارن که بچه داریم و سخته کار تو خونه که اونطوری نیس

احسنت به مامانتون😍❤️

هر روز میلیون ها گیاه معصوم و بی گناه توسط گیاه خوارها به قتل میرسن و خورده میشن؛ خشونت رو متوقف کنید، بیاید استیک بخوریم 😔🌱🥩/ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟  / ای هموطن😒 ای انسان باشعور😒 ای با شخصیت😒 اگه جنبه تبادل نظر نداری بشین با دیوار حرف بزن اینجا چیکار میکنی😒😒😒برو عقده هاتو جای دیگه خالی کن به ما چیکار داری ملعون  به خودت بیا زن مومن😐
آره اکثرا تاپیکای مربوط به بکارت و طلاق ترشحات ذهن صاحب تاپیک هستن  ولی خب حتا اگه راست هم باش ...

همینو بگو میگی اینطور کن میگه ن اونطوره میگی خب باشه اونطور کن میگه نه فلان طوره😂😂 الان ی تاپیک خوب و خنده داری بود زدن داغ نش کردن فقط تاپیک شنبه میرم طلاق بگیرم در صدر جدول بمونه😂😂😂

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
مادرشوهرا از این شر و ور ها برای دخترای مردم زیاد میگن ببین برای دختر خودشون چی میگن. 

نه...میدونمم که دقیقا برا دختر خودشم همینه متأسفانه...دختر یکی یه دونش تو یه شرایطی زندگی میکرد که بلانسبت شما حیوون اون زندگی براش غیر ممکن بود...این خانم عین خیالشم نبود‌.میگف مجبوره تحمل کنه😐

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
شوهرم ی دوست داره ک باباش بچگی این بنده خدا فوت کرده مادره دو تا بچه رو ب دندون گرفته بزرگ کرده...او ...

عوض اینکه الگومون همچین زنایی باشن که رو پای خودشون وایمیسن یه عده تو سری خور شدن مشاور و الگومون🤦🏼‍♀️

حق رو از روانی کتک زن بگیره؟ بعد این موجود کتک زن رو نگه داره که باشه بابای بچش؟ 🤔🤔🤔 همشون غیر ق ...

اره ولی باز مغزم تا این حد سوووت نمیکشه ...وگرنه کتک زدن هم اشتباهه محضه اونم یا باید طلاق گرفت یا باید ترسوند اما این دیگه مشخصه ی کیس طلاقه ک حتما باید پا غرورش وایسه  خدا ینی بگم انقد زیاد بودن دونه دونه ام نمیشد ریپلای کرد

[QUOTE=190598636]عوض اینکه الگومون همچین زنایی باشن که رو پای خودشون وایمیسن یه عده تو سری خور شدن مشاور و الگومون🤦 ...[/Q

آخرش هم چی میگن؟ شرت قرمز بپوش ...نهایت خلاقیتشون

2706