1874
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2032

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

2051

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

ای بنازمت عشقپولیس

فقط 47 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

❤پرسپولیس❤ سرور استقلال

دارو نامرد خودشو کشت تا استقلال بردنده بشه خاک تو سرش از زورش بازیکن پرسپولیس اخراج کرد نامرد بی وجدان نمیبخشمش 

دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم پارکینسون داره دعا کنید صلوات بفرستید تا زودی خوب بشه  لطفا برای حل شدن مشکل گرفتاری عشقم دعا کنید صلوات بفرستیدتا زودی بیاد پیشم تو این دنیایی به این بزرگی هیچکس بجز خدا مامانم عشقم شما دوستان نی نی سایت ندارم  مامانم بعد سالها به آرزوش رسید خدایا شکرت هر ثانیه هم شکرت کنم کمه خدایا من میدونم درد بی خونه بودن خونه بدوشی چقدر سخته لطفا خداجون هوای مستاجر رو داشته باش همشونو به آرزویی خونه دار شدن برسون من برای همه ی شما دوستان نی نی سایت همیشه دعا میکنم صلوات میفرستم ان شاالله به خواسته های دلتون برسید روزهای خوب دوباره میاد خدا هوای همونو داره دلم گرفته از دوست صمیمی دوست صمیمی فقط از من سواستفاده کرد چون میدونست خیلی تنهام خیلی اونو دوست دارم هر وقت با من کار داشت من پیشش بودم هیچ وقت تنهاش نمیذاشتم ولی وقتی من باهاش کار داشتم بهونه می آورد بهم میگفت میخوای زندگی من خراب کنی با دوست پسرش میخواست ازدواج کنه پیش یه دکتر کار میکرد یروز که من پیشش بودم دکتر به من گفت تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم فعلا نمیخوام ازدواج کنم یدفعه دوستم جلوی دکتر گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف خیلی دلم شکست ولی چیزی نگفتم هنوز که هنوز باورم نمیشه اون این حرف زده باشه یروز با مامانم رفتیم خونشون از قبل بهش گفتم نزدیک خونتون یه کاری دارم با مامانم میایم می مونیم من میخواستم امتحانش کنم بعد غیر مستقیم ما از خونه کرد بیرون منی که چندسال باهاش بودمو کرد بیرون ولی دوستهای خانوادگی چندروز باهاش دوست شده بود تو خونشون می موندن چرا برای اینکه زن و شوهر بودن میتونست برای شوهراشون اشوه بریزه لاس بزنه باهاشون عاشق اینکاربود منم دیدم دیگه این دوست بدرد نمیخوره هر چی تو دلم بود بهش گفتم باهاش کات کردم هیچ وقت نمیبخشمش واگذارش بخدا لطفا هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏