2737
2734
عنوان

دارم به طلاق فکر می‌کنم

152 بازدید | 15 پست

سلام یه دختر ۵ماهه دارم،طبقه دوم خونه مادر شوهرم هستیم.یه ساله ازدواج کردیم،ب خاطر شوهرم از خیلی چیزا گذشتم،اما قدر نمیدونه،هرچی بگم نه میاره،نمیزاره هاشور کنم نمیزاره کار کنم نمیزاره ادامه تحصیل بدم نمیزاره گواهینامه بگیرم،وضع مالی مون متوسطه،تا ازش پول نخوام بهم پول نمیده،خیلی یادش میدن،پولشو ازم مخفی میکنه،خیلی حرصم میده،مشروب میخوره،البته بعضی وقتا میخوره،اصلا رسم نداریم طلاق بگیریم،نمیتونم قهرم کنم برم خونه بابام،از طرفی همیشه گفته که اگ قراره جایی بری بچه رو بزار هرجا دوس داری برو،نمیتونم از جگرگوشم جدا بشم😭.اما با این وضع افسردگی گرفتم از خونه زندگیم زدا شدم،انگار ی چیزی میگه باهاش بد باش.کنایه بزن اذیت کن 

مگه طلاق رسمیه؟ 😐😐😐ینی چی رسم نداریم. تو خودت هستی که برا زندگیت تصمیم میگیری جدا شی یا نه. 

بعدم اینجا در این مورد از کسی نظر نخواه کسی جای تو نیس

محکم و سرشار از انرژی و احساساتم✨عاشقی کردن و عاشق بودن و خیلی دوس دارم❤️🌿🌸اما لبریز از بغض و حرفای نا گفتم از دنیایی که خیلی زود بهم نشون داد چه قدر میتونه بی رحم باشه 💔 و انسانیت تا کجا میتونه ویرون و نیست بشه 😔💔اما من بازم با قدرت زندگیمو عاشقانه و محکم "زندگی" میکنم🍀🙃زندگی، دوست دارم❤️خدایا دوست دارم❤️که بهم اجازه می دید تا وقتی که نفس میکشم عاشق زیبایی ها و شگفتی های جهانت باشم و لذت ببرم و حتی مرسی بابت سختی های جهانت که منو شکوفا و سبز و قوی تر از همیشه میکنه. ❤️✋🍃🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه داری.... اگه مثل شوهر من 5 سال ازش کتک میخوردی ودویار انگشتتو میشکست چیکار میکردی... منم یه بدبختم یک بچه دارم ولی مثل شوهر من شووهرت بی وجدان نیست... برید مشاوره، بچه گناه داره مشکلت با زوج درمانی درست میشه

2731
طلاق نگیر به فکر راه حل باش

هیچی بیشتر از اینکه به علایقم احترام نمیزاره اذیتم نمیکنه،من همه چیشو قبول کردم اما ب خواسته هام بی‌توجهی میکنه،انقد حرصم میده ک میشینم ساعت‌ها گریه می‌کنم ،

مگه طلاق رسمیه؟ 😐😐😐ینی چی رسم نداریم. تو خودت هستی که برا زندگیت تصمیم میگیری جدا شی یا نه.  ...

من ۱۹سال طلاق بگیرم ک چیکار کنم؟شهر کوچیکیه،اگ طلاق بگیرم پشت سرمون چیا ک نمیگن،حتی خود مادر شوهرم انقد عوضیه ک میگ .....بود طلاقش دادیم.

هیچی بیشتر از اینکه به علایقم احترام نمیزاره اذیتم نمیکنه،من همه چیشو قبول کردم اما ب خواسته هام بی‌ ...

باید سیاست زندگی بلد باشی و رامش کنی منم بلد نیستم بجای طلاق سیاست یاد بگیر زندگیتو بساز حیف بچه ات. به فکر زندگیش باش موفق باشی 

بچه داری.... اگه مثل شوهر من 5 سال ازش کتک میخوردی ودویار انگشتتو میشکست چیکار میکردی... منم یه بدبخ ...

اگ ب خودش بگم این حرفارو و میگه دیوونه شدی،فک میکنه الکی میگم،وقتی میگم از کارات دلم گرفته از این رفتارت میگ باز کی پرت کرده؟خودش میگه خیلی دوست دارم بدون تو هیچم.دوست داشتنشو نمیخوام دلمو شاد کنه.

2738
باید سیاست زندگی بلد باشی و رامش کنی منم بلد نیستم بجای طلاق سیاست یاد بگیر زندگیتو بساز حیف بچه ات. ...

البته بگم هابعد زایمانم از دست کارای مادرشوهرم خیلی حرص خوردم و افسردگی گرفته بودم،وقتی بهش میگفتم میگفت دوس داری اسم افسرده رو خودت بزاری،الانم اون طوریم مثلا تو خونه نمیتونم بشینم حوصله کار خونه رو ندارم حوصله اونو ندارم،اما بعد ی مدت خوب میشم،یه لحظه خوبم ی لحظه بدم 

اگ ب خودش بگم این حرفارو و میگه دیوونه شدی،فک میکنه الکی میگم،وقتی میگم از کارات دلم گرفته از این رف ...

شوهر منم میگه کی پرت کرده کی یادت داده... 

رفتیم مشاوره انقدر پیش مشاور مامانش باباش کرد که مشاور گفتت برو مادرشو بکش...آخ که منم بدشانسم.... اول مشاوره تنهایی برو صحبت کن مشکلاتتو بگو راه حل بگیر ازش بعد اگه اونم زندگیشو بچشو دوست داشته باشه میاد مشاوره

همین دردت و فکرت همینه میخای طلاق بگیری؟؟؟؟ هی خوشبحالت

میدونم درد زیادی نیس ولی خیلی اذیت میشم.یعنی بهم اعتماد نداره ک نمیزاره درس بخونم گواهینامه بگیرم ؟

میدونم درد زیادی نیس ولی خیلی اذیت میشم.یعنی بهم اعتماد نداره ک نمیزاره درس بخونم گواهینامه بگیرم ؟

نه چه ربطی داره اینابهم

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
2706