2726

۲ سال پیش ۱۳ سالم ک بود با دخترعموم نمیدونم پنجشنبه یا جمعه غروب بود روستامون بودیم، داشتیم از جلو قبرستون میگذشتیم بریم خونه، دخترعموم گف بریم ی فاتحه بخونیم، اول گفتم ولش بیا بریم و از این حرفا ولی اصرار کرد.

خلاصه خیلی عادی رفتیم ولی برگشتنی من سردرد گرفتم، اول گفتم میگرنم گرفته باز ولی بدتر از میگرن بود

رفتیم خونه شام خوردیم منم آستامینوفن خوردم ولی خوب نشدم

ساعت ۱ یا ۲ بود گفتیم بخوابیم، حال دخترعمومم خوب نبود میگفت حالم بده انگار یکی گلومو گرفته

خلاصه هرکی رفت تو رخت خواب خودش من و دخترعموم هم ک پیش هم بودیم

نصفه شب من بیدار شدم، از حس خفگی انگار یکی گلومو فشار میداد

دیدم دخترعموم انگار داره با یکی میجنگه تلاش میکنه دست یارو رو از روی گلوی خودش برداره

منم چن بار صداش کردم تکونش دادم بیدار نشد

با بالشت کوبیدم تو کلش ک با جیغ بیدار شد

دیگه همه بیدار شدن منم حال تهوع داشتم 

زنعموم قرآن و اینا آورد و صورتمون رو آب زد بهتر شدیم

صب هم ک کلا خوب شدیم

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.