2726

کامرانی

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرتون اون چیزی که مائده و زهره و بیشتر مینو میبینن چیه؟ 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
بنظرتون اون چیزی که مائده و زهره و بیشتر مینو میبینن چیه؟ 

شیطانه

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
جن کافره

اااا مگه نمرده کامرانی ؟ پس چطور جن شده😳 واقعا اطلاعاتم تو این زمینه روح اینا کلا این جور مباحث کمه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
اااا مگه نمرده کامرانی ؟ پس چطور جن شده😳 واقعا اطلاعاتم تو این زمینه روح اینا کلا این جور مباحث کمه

اصلاروح کامرانی نیس

جنه که توی هیبت انسان ظاهرشده تا روابط آدماروخراب کنه 

2706