2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشاالله به علی شجاعی   😎⁦❤️⁩

یه دقیقه دیرتر اومده بود الان بازی مساوی بود 

ماشاءالله بهش واقعا 

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات
شوهرم استقلالی هست الان کلی داغون‌ شده😂😂😂

نامزد منم استقلالیه قرار بود شام بخره میگه نمیخرم خودت درست کن به من چه🤣🤣🤣🤣🤷‍♀️

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2728

از صبح فقط تاپيكاي استقلالي رو ديدم ك فحش و دري وري ميگفتن

الان كجان😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چیکار کرد عزیزم؟!

توپ رو از روی خط دروازه با سر برگردوند و مانع گل استقلال شد💪😎⁦❤️⁩

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )

اهم منم خوشحال شدم 😍😍😍😍

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤
توپ رو از روی خط دروازه با سر برگردوند و مانع گل استقلال شد💪😎⁦❤️⁩

پس دمش گررررم 😍

ممنون که گفتی عزیزم🥰👍💥

😒💙🙄

@_yalda_singer_    

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
از صبح فقط تاپيكاي استقلالي رو ديدم ك فحش و دري وري ميگفتن الان كجان😅

رفتن زیر میز نور میبینن جیغ میزنن😑😌😌😂😂😂😎

2706