2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه نباشه هیچ وقت پیر نمیشی شک کن بچه واسه زنا فقط دردسر چی قدر میدونن درد و سختیش و زن میکشه آخر سر ...

گلم وقتی خودت واسه پدر مادرت بچه خوبی هستی  شک نکن همین اتفاق برا خودت و بچه خودت میفته منکه تمام دنیام مادرمه منم همه زندگی مامانمم دستش ک شکست یه ماه زندگیمو ول کردم اومدم بهش برسم کاراشو بکنم  زندگی بدون اونو نمیخام  پس حتما بچه خودمم مث خودم مادر پدرشو میخاد ب زندگیشون امید میده دلخوشیشون میشه

2728
گلم وقتی خودت واسه پدر مادرت بچه خوبی هستی  شک نکن همین اتفاق برا خودت و بچه خودت میفته منکه تم ...

از هر صد هزار نفر یکی خوب باشه یعنی من خودم تو دور و برم اصلا ندیدم بچه های ک حواسشون ب پدر مادرشون باشه ادم دلش واسه اون پدر مادر میسوزه وقتی اینا رو میبینم میگم کاش اصلا بچه نداشتن عمر و جونیشون پای بچه رفت😔

لالا بخواب خدا خسیسه واسه کمتر کسی خوب می نویسه یکی لبهاش همیشه غرق خنده اس یکی چشماش تو خوابم خیس خیسه
عزیزم ۲۵٪زوجین سال اول زندگی باردارنمیشن وسال های بعدهم به دلیل استرس نمیشن این کاملاطبیعیه ریلکس با ...

دقیقا دست خودم نیست بخدا از بس خاله هام هی بهم میگن چیشد چیشد ادمو بهش استرس وارد میکنن بخاطر سنشون درک نمیکنن 

2738
بچه دار شدن یکی از اهداف ازدواجه نه همش. تکامل دین و آرامش مهم ترن

درسته خب من شوهرم زره ای اسم بچه نمیاره همش میگه اروم باش میشیم ب وقتش خیلی هم خوشیم با هم  ولی یه چیزی توی این دلمه دلشوره بهم میده ک بچه دار نمیشم وقتی تنهام خیلی فکرم و درگیر میکنه 

منم زیاد تو کف بچه نبودم و نیستم همیشه دلم میخواست دو سال بعد عروسی بچه بیارم اما شوهرم عاشق بچست ان ...

بخاطر همین مشکلات نازایی ک زیاد شده خوب نیست برا بارداری دیر اقدام کنیم ممکنه سال دیگه ک جلوگیری کنه دیگه نتونه بچع دار بشه یا سخت بشه 

آخ مثل منی. کاش مردای ایرانی قبول میکردن هزدواج بدون بچه

اخه بچه تا یه جایی نبودنش ب قول شما باعث ارامشه برا همیشه ک نمیشه اگه چندین سال هم لفتش بدید خدانکرده مث ما مشکل درست میشه براتون 

اخه بچه تا یه جایی نبودنش ب قول شما باعث ارامشه برا همیشه ک نمیشه اگه چندین سال هم لفتش بدید خدانکرد ...

من اصلا نمیخوام ازدواج کنم.

بچه دترم نشم عین خیالم نیست چون طرز فکرم با شما فرق میکنه.

برید ادامه تحصیل بدید. برید کار. هنر یاد بگیرید. ورزش و...

حفظ قرآن و...

2706