2058
2079

اکانتتون بخاطر نقض قوانین اینستا تعلیق شده

خواهش میکنم بنده رو هیچ کجا تگ نکنید . من با علم به اینکه خیلی از کاربرا دیروز پشت سرم هر حرفی تونستند زده اند، امروز تگم میکنن میگن اوپرا جون جواب سوال ما رو بده و فردا باز خواهند گفت ما از اول اوپرا رو دوست نداشتیم، اینجا عضو هستم.
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

اکانتت بخاطر سرپیچی از قوانین اینسا مسدود شده

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده😀🤗🙄خودم میدونم جدیدا موقع تایپ کلی غلط املایی دارم که حوصله ویرایششون رو ندارم 😑🙄

اکانت شما برای نقض قوانین غیر فلان شده.یاد بگیرید چطور میتونی برش گردونی

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم

قوانین رو رعایت نکردی اینستا اکانت رو تعلیق کرده😆😆😆😆تسلیت

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2050
ینی درست نمیشه. اونجا نوشته دیگه درست نمیشه؟ 

نوشته بخون ببین چجوری میتونی برگردونی شاید بشه برکردوند

خواهش میکنم بنده رو هیچ کجا تگ نکنید . من با علم به اینکه خیلی از کاربرا دیروز پشت سرم هر حرفی تونستند زده اند، امروز تگم میکنن میگن اوپرا جون جواب سوال ما رو بده و فردا باز خواهند گفت ما از اول اوپرا رو دوست نداشتیم، اینجا عضو هستم.
2051
خشونت🤔

نه بابا خشونت ننوشته

خشونت🤔

نه اشتب شد نقض منظورشه. شاید نظرات خشانت بار دادی  

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
تعليق ینی دیگه درست نمیشه؟ 

اره درست میشه نگران نباش 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود