2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی چیزی ک من خیلی دقت کردم بهش و شاید خیلیا باهاش مخالف باشن اینه که تو اگ بخوای اون رشته هارو قبو شی ...

مخصوصا امسال که سال پولداراس 

هرکی پول معلم خصوصی داشته یاد گرفته ولی وای بحال اونایی که زیر خط فقرن چون همین یه راه برای تغییر سرنوشتشون هم داره ازشون گرفته میشه

شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص /
2720

کم

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2714
یک درصد تلاش  نود و نه درصد سهمیه

این کاملا اشتباهه . دیدم که میگم

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....

اصلاً اینی که گفتی نیست اینها روشهایی است برای کسب درآمد مشاورین 

کسی که میخونه اصولی، دقت کنین اصولی دیگه به اما و اگر نگاه نمیکنه 

دوتا برادرم دارو دولتی میخونن 

این کاملا اشتباهه . دیدم که میگم

والا منم دیدم رتبه 36000داره با سهمیه 35درصد داره پزشکی دانشگاه زنجان میخونه بعد برادرم با پنج هزار دارو 

عدالت داره منو میکشه

شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص /
والا منم دیدم رتبه 36000داره با سهمیه 35درصد داره پزشکی دانشگاه زنجان میخونه بعد برادرم با پنج هزار ...

مطمئنی رتبش این بوده؟ من یک فرزند شهید میشناختم سهمیه هم استفاده کرد و درسش هم بد نبود ولی پرستاری تونست قبول بشه. اما خیلیا رو دیدم که هیچ سهمیه ای نداشتن ولی اونقدر تلاش کردن که پزشکی آوردن . مثل همین رتبه برتر های کنکور . یکیشون هم مدرسه ای من بود

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....
2706