2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط زرنگ بودن (زرنگ بودن تو کنکور مهمه نه هوش) و پول داشتن و کلاسای خفن رفتن و سهمیه خیلی مهمه عزیزم😂

محکم و سرشار از انرژی و احساساتم✨عاشقی کردن و عاشق بودن و خیلی دوس دارم❤️🌿🌸اما لبریز از بغض و حرفای نا گفتم از دنیایی که خیلی زود بهم نشون داد چه قدر میتونه بی رحم باشه 💔 و انسانیت تا کجا میتونه ویرون و نیست بشه 😔💔اما من بازم با قدرت زندگیمو عاشقانه و محکم "زندگی" میکنم🍀🙃زندگی، دوست دارم❤️خدایا دوست دارم❤️که بهم اجازه می دید تا وقتی که نفس میکشم عاشق زیبایی ها و شگفتی های جهانت باشم و لذت ببرم و حتی مرسی بابت سختی های جهانت که منو شکوفا و سبز و قوی تر از همیشه میکنه. ❤️✋🍃🙂
تو ایران خیلی کم فقط باید روشای تست زنی چرت و بلد باشی

دقیقا منظورم از زرنگ بودن همین بود

محکم و سرشار از انرژی و احساساتم✨عاشقی کردن و عاشق بودن و خیلی دوس دارم❤️🌿🌸اما لبریز از بغض و حرفای نا گفتم از دنیایی که خیلی زود بهم نشون داد چه قدر میتونه بی رحم باشه 💔 و انسانیت تا کجا میتونه ویرون و نیست بشه 😔💔اما من بازم با قدرت زندگیمو عاشقانه و محکم "زندگی" میکنم🍀🙃زندگی، دوست دارم❤️خدایا دوست دارم❤️که بهم اجازه می دید تا وقتی که نفس میکشم عاشق زیبایی ها و شگفتی های جهانت باشم و لذت ببرم و حتی مرسی بابت سختی های جهانت که منو شکوفا و سبز و قوی تر از همیشه میکنه. ❤️✋🍃🙂
2714

ی چیزی ک من خیلی دقت کردم بهش و شاید خیلیا باهاش مخالف باشن اینه که تو اگ بخوای اون رشته هارو قبو شی تو دانشگاههای معتبر مثل سراسری و شاهد و ....باید یا هوش نابغه رو داشته باشی یا پدر خیلی پولدار.امیدوارم ناراحت نشی.در اخر این تویی ک تصمیم میگیری چیکار کنی ولی به بعدشم خیلی فکر کن.

خوشبحال تکه سنگ /که ندارد دل تنگ.....خیلی وقته منتظرمونه  منتظرش نذاریم 
من خودم هوش متوسطی دارم ولی با ساعت مطالعه ی بالا و تست زیاد رتبم ۳۰۰۰ شد اگر ۱۰۰۰ تای دیگه کمتر میش ...

عزیزم داروسازی پردیس شهرای پرت میاوردی پسر خاله من چهار هزار امسال منطقه دو داروی اراک قبول شد

شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص /
2706