2726
عنوان

بچه ها کسی به پدرتون فحش بده و با داداشتون دعوا کنه واکنشتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 39 پست

قطعا از خجالتش بابت اذیت بابام درمیام

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شک نکن یکی میکشم دهنش اگ همون لحڟه اونجا بودم

حتی بره شکایت هم کنه من پدرشو درمیارم میرم میخابم پاسگا

برام اهمیتیییییی نداره بعدش چه خاهدشد

بااینک خودمم زیاد از خانوادم راصی نیستم ولی میشم گرگ درنده ب گوشت تنشون تشنه اگ زیادی گ خوری کنن

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

هرکی هر حسی به من وخانوادم داره من ۱۰برابرشو به اون وخانوادش دارم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

گوه میخوره کسی که بخواد به پدرم فوش بده و با برادرم دعوا کنه خشتکش و میزارم تو حلقش😒😒😒

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷

بستگی داره . مثلا اگر همکار یا برادر و خواهرش یا مادرم باشن یا موضوع به من مربوط نباشه ‌و پدر و برادرم اونجا حضور داشته باشن و از خودشون دفاع کنن ، دخالت نمیکنم . در غیر اینصورت باطرف برخورد میکنم و ارتباطمو باهاش قطع میکنم

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706