2410
2553

از کمپین تعویق امتحانات نهایی حمایت کنین.وقت زیادی ازتون نمیگیره فقط یک کلیک/      دراین شرایط بحرانی تمام ازمون ها یک به یک تعویق خورده اند الا امتحانات نهایی نهم و دوازدهم من میخواهم در عادلانه ترین شرایط امتحان بدهیم و مراقب جان خود و خانواده مان باشیم متاسفانه چند روز قبل امتحان داخلی در مدرسه داشتیم که پروتکل ها اصلا رعایت نمیشدندوکسانی که علایم داشتند نمیگفتند تا راحت امتحان بدن//حمایت کنین اجرتون با خدا

میخوام تغییر کنم من یه دختری هم که نوجوانی رو پشت سرگذاشته چه خوب چه بعد باید ازالان به فکرایندم باشم ثانیه های طلایی جوانی که تعیین میکنن تو عرش باشم یا تو فرش حس میکنم باتمام وجودم یه موفقیت عمیق بالاترین بالا ترااا  من میتوووونم  

این لینک رو بزنین

میخوام تغییر کنم من یه دختری هم که نوجوانی رو پشت سرگذاشته چه خوب چه بعد باید ازالان به فکرایندم باشم ثانیه های طلایی جوانی که تعیین میکنن تو عرش باشم یا تو فرش حس میکنم باتمام وجودم یه موفقیت عمیق بالاترین بالا ترااا  من میتوووونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کسی میدونه چطوری لینک بزارم؟؟www.

2720
دوستان کسی میدونه چ طوری لینک بزارم؟؟www.

میتونی کپی کنی 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

دیگه نزدیکتر از مردم تو خیابون و مغازه به هم نیستید که

به جای این کارا بشین درستو بخون

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2714

ببخشید  عزیزم اگه نگران جونتی 

ماهم پارسال حضوری بودیمو هنوز زنده ایم 

اما اگه بهانت به خاطر اینکه درس نخوندی از خودته چون از همون مهر میدونستی که امتحانات نهم و دوازدهم حضوریه 

چطور زمان عید دیدنی و مسافرت و عروسی مریض نمیشید اسم امتحان میاد همه مراعات میکنید 

شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص /

دقیقا من موندم با این ممکلت عید میشه

همه جا رو میبندن میگن کرونا هست بعد عید جاده هارو باز میکنن مدارس و میبندن میگن کرونا هست ولی امتحانات حضوری با خودشون چند چندن خداییش؟؟؟ 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

بابا بخونید برید امتحان بدید تموم شه 

وقت هم بدن بازم نمیخونید

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
دیگ فایده نداره حضوری شد رفت

من خودم میخوام عادلانه امتحان بدم مدافع مجازی شدن نیستم میخوام در شرایط خوب باشع

2706