2058
2075
عنوان

تیم تیم شــــیــرانه

161 بازدید | 21 پست

یا علی بگوووو

سلام من یک ترنس هستم و این مشکل خیلی مشکل بدی هستش.یعنی یه راه  داری که زنده باشی و عمل کنی ولی خانوادت اجازه نمیدن و یه راه دیگه ام اینکه خودت رو بکشی و این دوراهی خیلی سخته و هر روز باید عذاب بکشی بخاطر رفتار دیگران و درک نکردن شون که نمیفهمن چه حالی داری.الان من خودم همین حال رو دارم و این حال خیلی بده.من از شما میخوام که هرکس در این وضعیت بود لطفا درکش کنید.چون خیلی بیماری بدی هستش که تو یه جسم دیگه گیر کرده باشی و نتونی هیچ کاری بکنی.کاربریم رو میخواستم بزارم 1384 قبول نکرد برای همین 1387 رو انتخاب کردم
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
حالا جو برتون نداره بزارید بازی تموم شه

زین الدین زیدانم بیارین نمیتونین ببرین😁❤❤

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2077

✿●✿وای وای وای و وای وای وای پرسپولیس❤

وای وای وای و وای وای وای تیمی مثل تو نیست❤

✿●✿قهرمانیمون مبارکه ایشالا❤

همه به این تیممون بگین ماشالا❤

✿●✿وای وای وای و وای وای وای پرسپولیس❤

وای وای وای و وای تیمی مثل تو نیست❤

✿●✿قهرمانیمون مبارکه ایشالا❤

به عشق تیممون این دستا بالا❤

✿●✿یه تیمه که عشق منه❤

یه تیمه که جون منه❤

✿●✿هر جا میرم با منه و دوا و درمون منه❤

هر جا لازم باشه مینویسم❤

✿●✿که تا ابد اسیر پرسپولیسم❤

هر جا لازم باشه مینویسم❤

✿●✿که تا ابد اسیر پرسپولیسم❤

وای وای وای و وای وای وای پرسپولیس❤

✿●✿وای وای وای و وای وای وای تیمی مثل تو نیست❤

قهرمانیمون مبارکه ایشالا❤

✿●✿همه به این تیممون بگین ماشالا❤

وای وای وای و وای وای وای پرسپولیس❤

✿●✿وای وای وای و وای تیمی مثل تو نیست❤

قهرمانیمون مبارکه ایشالا❤

✿●✿به عشق تیممون این دستا بالا❤

سلام من یک ترنس هستم و این مشکل خیلی مشکل بدی هستش.یعنی یه راه  داری که زنده باشی و عمل کنی ولی خانوادت اجازه نمیدن و یه راه دیگه ام اینکه خودت رو بکشی و این دوراهی خیلی سخته و هر روز باید عذاب بکشی بخاطر رفتار دیگران و درک نکردن شون که نمیفهمن چه حالی داری.الان من خودم همین حال رو دارم و این حال خیلی بده.من از شما میخوام که هرکس در این وضعیت بود لطفا درکش کنید.چون خیلی بیماری بدی هستش که تو یه جسم دیگه گیر کرده باشی و نتونی هیچ کاری بکنی.کاربریم رو میخواستم بزارم 1384 قبول نکرد برای همین 1387 رو انتخاب کردم
2032

پرسپولیس عشقهههههه❤❤❤❤❤❤

حرف دل ما تنهاها رو فقط فرزاد فرزین میفهمید ، اونجایی که میگفت:(وقتی عادت کنی به تنهایی خیلی چیزارو میشه باور کرد) :)))💔                                                      بـــــودی بــــودم بـــــود.                      رفــتــی  ریــــدم روتــــ(اصن درستش همینه).                     کاربر خانم هستم به خاطره پروفم و طرز حرف زدنم فک نکنید آقام و مجلسی حرف نزنید. چون انگار دارید رو مخم جفتک میندازید میفهمید که چی میگم؟😐😂  
چقدر زود جوگیر میشید بهتون ساخته ها😂

ب تو بیشتر ساخته ک بسوزی

✿●✿وای وای وای و وای وای وای پرسپولیس❤ وای وای وای و وای وای وای تیمی مثل تو نیست❤ ✿●✿قهرمانیم ...

😊🖐❤❤❤❤❤❤❤❤❤

حرف دل ما تنهاها رو فقط فرزاد فرزین میفهمید ، اونجایی که میگفت:(وقتی عادت کنی به تنهایی خیلی چیزارو میشه باور کرد) :)))💔                                                      بـــــودی بــــودم بـــــود.                      رفــتــی  ریــــدم روتــــ(اصن درستش همینه).                     کاربر خانم هستم به خاطره پروفم و طرز حرف زدنم فک نکنید آقام و مجلسی حرف نزنید. چون انگار دارید رو مخم جفتک میندازید میفهمید که چی میگم؟😐😂  

تیم شیرین د دیقه نشده بود گل خورده بود

هوا برندارتتون😏💙

من ب قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت ک قلبتو نگه داشتن.....                                               تو بمان و دگران وای ب حال...خوش ب حال دگران🖤 من گذاشتم تو زندگیم نباشی چون تو ب زندگی من تعلق نداشتی 🧡خودتو ندارم اما همیشه وقتی خوشحالم ب چشای خوشگلت فک میکنم وقتی ناراحتم خودمو تو اغوشت تصور میکنم💔چ جرمی تقاصش نبودت شده💜هروقت دلت از یکی شکسته شد یادت باشه یکی اینجا دلش واست ی ذره شد❤فدای رنگ چشات بشم ک من با اینکه مال من نیستن💛خیلی دوست دارم تو بخندیو من بمیرم برات 💚دور تموم خوبیات بگردم چشم قشنگ من💎
2064
ب تو بیشتر ساخته ک بسوزی

نیمه اول حرص میخوردم ولی الان پشمم نیست حقیقتا دوتا بزنید😂

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
چه میکننننننن♥️🤭 کیسه سوزی داریممممم امشب

جووون