2058
2079

هه هه هه😂😂😂

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد✨💪🏻اگه ۷ میلیارد آدم هم برات نخوان اون بالا سری بخواد حله   حقیقت همیشه تلخه واس همینه که آدمای رک همیشه تنهان؛) اول خودتُ پیدا کن بعد نیمه گمشدتُ🤟🏻 اگه گوه خوری شغل بود الآن خیلیا کار آفرین بودن؛)  به این پی بردم که دردی ک تو رو نکشه قوی ترت میکنه خوبی ممنوع❌ به هرکی خوبی کردم تهش داستان شد

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2032
.

ووویی وویی عالی بوت

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند.... 
2051